| Hlavní stránka | Klášterecká Liga | Přidej zápas | Evidence hráčů | Žebříček hráčů | Seznam hráčů | Rezervace |

Klubový žebříček hráčů

Žebříček je vytvořen na základě vyhraných zápasů. Pokud porazíte hráče umístěného nad vámi, tak zaujmete jeho místo a všechny ostatní posunete dolů.
Počítají se všechny zápasy, i ty neligové. Vyzvěte hráče výše umístěného a posuňte se v žebříčku.

pořadípříjmeníjménoliga Zápasů Bodů Výher Proher Vyhraných setů Prohraných setů Vyhraných gemů Prohraných gemů
1NovákMílabez ligy438923205652509482
2HepnerPetrExtra liga4411033116937556446
3PutyeraJanExtra liga471334348817609315
4PlomerArnoštExtra liga1623681035922915419571702
5PlomerMichal1. liga348224105229429379
6SuchýJosef4. liga104204505411713811241273
7HanzlíkLukášExtra liga10022663371439812261051
8FischerVladimírExtra liga1327761713155126
9PavelkaDominik1. liga7175212410170
10HlavatýPetr1. liga133321943920310115841212
11GranatVlada3. liga9118346451081011008952
12MikoMilan2. liga163305719218220717991871
13ŠoltésJan3. liga1522525010213722315171820
14SusserJiří2. liga108228604813711412311145
15NovákováKarolínabez ligy82204612112848945554
16BuriánekMilan 1. liga5212436167647635489
17HroudaVojtěch1. liga7216044289860786617
18HolubJosef1. liga139267647515316814771530
19ŠkvrnaRoman2. liga96176405610013310161137
20FarkašPavelbez ligy19491543012227158
21HašekJiříbez ligy911533160751268661018
22Kubrt ml.Václav 6. liga95201534211695981968
23RejzekJan 3. liga1119471215129128
24ŠoltésZbyněk2. liga165309729317221016931820
25JanákMiroslavExtra liga7015643279466811722
26DivobijPanuch3. liga1883628710119922219752017
27Novák st.Miloslavbez ligy427416263955372459
28ZdeněkPulpánbez ligy10184611129799
29PolákZdeněkbez ligy1539123268186107
30ZajíčekMilanbez ligy892035732127911101984
31ZapskýAdambez ligy7915940399591866860
32ZapskýKryštofbez ligy6213838248256729614
33Procházka Martinbez ligy14361132411188132
34CikánJakub2. liga7214436368682782760
35BrandtnerDaniel3. liga131215428910218811151447
36OpatZdenekbez ligy20461373118237198
37OršuliakVáclav bez ligy1329851812159124
38KunstaTomáš3. liga459324215347479436
39HanzlíkHonza2. liga409226145439457410
40VojčJan6. liga1020551213122115
41PeroutJosef4. liga23511493423301253
42VrátníkKarel4. liga6011628326170524594
43Filingr Pavelbez ligy9279018111134
44CapStanislav4. liga315110212944326369
45KulhánekJaroslav5. liga264811152334231264
46BurianVlastislavbez ligy6012432287669667662
47SmolíkJakubbez ligy6412832327873725664
48NestlerováNicolebez ligy285614143133306303
49ZmrhalMarekbez ligy7515339368987802826
50SásPetrbez ligy1533961912161118
51OršuliakJaroslavbez ligy4110331106628489394
52VacekLubošbez ligy569620365377532605
53BrandtnerJanbez ligy409025155536473392
54Neprášek st.Pavelbez ligy347621134730355310
55HladJaroslavbez ligy428823195146457442
56SukAlešbez ligy478921265361527536
57KlepsováKristynkabez ligy408020204749447463
58LimbergAlešbez ligy1232102219163121
58SukDavidbez ligy5510927287070623625
59HřebíčekMartinbez ligy919541199480
60PrchalJanbez ligy5310325286165556567
61GerstnerováAdélabez ligy1537114221015797
61ŽivnůstkaMarcelbez ligy448420244652444476
62KubrtVáclavbez ligy7615037398785772766
62SvobodaAdambez ligy285614142832249257
63HroudaVojtěchbez ligy131020124
64BezděkJiříbez ligy4410229156340497423
65KorešVladimírbez ligy5411430246557572506
66KulíkJaroslavbez ligy376112253058375455
67FojtíkDavidbez ligy717521056963
68PodzimkováMarkétabez ligy488820285261494520
69GuentherKatrinbez ligy11257414910694
70JaneckýPavelbez ligy13319419814081
71PodanýPetrbez ligy25611873917286202
72CapováAdéla4. liga469625215350469475
73BartošováZuzana5. liga378122154535391366
74ČermákRadek 4. liga15351052011149126
75HlaváčJiří5. liga122884189146105
76LiškaStanislav6. liga478318294164396534
77VavroušekJonáš6. liga326416163533324329
78KubrtováJitka6. liga1051592778621658281217
79VavroušekVít6. liga26407192038248313
80KrčmaMartinbez ligy81644897889
81HroudaPetr5. liga31436251552238382
82FilákováMiriambez ligy478117303965384519
83KalcůMilušebez ligy164414229520199
84BurianBohuslavbez ligy84142295571114731964
84KozakovaIvabez ligy143611324617199
85KadlecováIvanabez ligy151711412863187
86PokornáDanielabez ligy3721423328
87MachekJaroslavbez ligy347621134629380301
88BoháčJakub bez ligy244410142433248283
89PeksovaKaterina6. liga192321743698239
90KučeraFrantišekbez ligy21378131927200213
91ŠroubkováRomanabez ligy8101731559101
92PokornáKamilabez ligy6310923405785565713
93FilákováEliškabez ligy224612102524222207
93FilingrováMarcelabez ligy2620402415
94HouraLukášbez ligy255113123031310305
95JavornickýTomášbez ligy22541663514265187
96HorynaRomanbez ligy1432952116195171
97SklenářSlávabez ligy24429152232229265
98BorovecPetrbez ligy18381082320198201
99BachorecRadekbez ligy234712112824247244
100StrádalLadislavbez ligy132149919120144
101NerudováAndreabez ligy515501016530
102DoležalMilanbez ligy498920294360381481
103SásKarelbez ligy20389111724209227
104ZapskýZdeněkbez ligy21551743512247141
105SlivoňZbyněkbez ligy614421047952
106KravčišinZdeněkbez ligy428220224347395413
106BencJaroslavbez ligy3512242834
107PokornáDita bez ligy11102512
108PokornáDanielkabez ligy28406222345277351
109PanuškováAdrianabez ligy19316131326131213
110ŽigováSabinabez ligy20501553012214139
111BrandtnerMichalbez ligy11152961882131
112TrubirohaMarianbez ligy11102412
113ŽigoRobertbez ligy204010102222187167
114PichlíkPetrbez ligy5923464448
115HlaváčStanislavbez ligy1733891821172189
116TotzauerRomanbez ligy1321491119144172
117FuchsMartinbez ligy1420311923125170
118JavornickýBohušbez ligy1018461014110113
119PichlíkAntonínbez ligy1331941612142131
120HolubJanbez ligy224210122329224260
121HansVáclavbez ligy17275121325147177
122RyjáčkováEvabez ligy121411122366140
123ZajíčkováBrigitabez ligy2733324849154328
124ZítkováNanetabez ligy9111851681117
125ÁbelovskýDavidbez ligy1127831610138108
126OršuliakováSarahbez ligy333162542
127CikánPavelbez ligy6661123076
128KrausováAndreabez ligy315110212147262349
129ŠebekLadislavbez ligy16286101721184198
130StarýMartinbez ligy1121561515142154
131GabrielJaroslavbez ligy5550102360
132JorJiříbez ligy71334785873
133KoblischkeZbyněkbez ligy0
134OpltMarekbez ligy241122312
135PanuškaJaroslavbez ligy16223131227172211
136GillichováMarcelabez ligy0
137PanuškováVladkabez ligy3512242632
138ZajíčkováVeronikabez ligy3721433533
139KoudelaMarekbez ligy3721433535
140NerudaJiříbez ligy0
140DonaldsonKadaňbez ligy0
140CorningPittsburghbez ligy0
140ŠevčíkováKateřinabez ligy0
140ŠmejcováRenatabez ligy0
140ProcházkováLenkabez ligy0
140LiškaDavidbez ligy0
140KoppTomášbez ligy0
140DzurikováMargittabez ligy0
140KlánDominikbez ligy0
140BlechaDominikbez ligy0
140LaňkaJakubbez ligy0
140OknaVPbez ligy0
140HofmanováEvabez ligy0
140BudákováPavlína bez ligy0
140MalčánekJaroslavbez ligy0
140ŘízekMilanbez ligy0
140HusárováLuciebez ligy0
140ŠimsováTerezabez ligy333061537
140CikánováKateřinabez ligy0
140HonigováPetrabez ligy0
140VaněčekRENDAbez ligy0
140JežkováLuckabez ligy0
140KuceraPavelbez ligy0
140BuriánkováMartinabez ligy0
140UmlaufTomášbez ligy0
140VopataPetrbez ligy0
140LabíkJaroslavbez ligy0
141HájekTomášbez ligy0
141TuščákJiříbez ligy0
141ChauturJan bez ligy2411232431
141JankAlešbez ligy0
141NestlerPetrbez ligy0
141HlaváčVítězslavbez ligy0
141knopvaclavbez ligy0
141Kabel1Kabel1bez ligy0
141HoráčekRudolfbez ligy0
141ŠourekVladimírbez ligy0
141KokmanRadekbez ligy0
141RotaRobertbez ligy131020127
141PletichováRadkabez ligy0
141VackeTomášbez ligy0
141SpoustaJanbez ligy0
141JindraLiborbez ligy0
141NovohradskýLubošbez ligy0
141HavelRobertbez ligy0
141RaindlMilanbez ligy0
141HoutTomášbez ligy333061236
141ŠtefanDrozdbez ligy0
141MichalováHanabez ligy0
141FischerováKateřina bez ligy0
141DvořákJakub bez ligy0
141GiebelBořekbez ligy0
141MikešPetrbez ligy0
141VonásekPetrbez ligy0
141HorynováBeátabez ligy0
141HossnerováEstellebez ligy0
141BartošMartin5. liga9132771588123
141WiedermannPavelbez ligy0
141VančoJakubbez ligy0
141BlaškováVeronikabez ligy0
141FrajbišJaroslavbez ligy0
141MarešPetrbez ligy0
141SukováIvetabez ligy0
141FrolíkováBeatabez ligy444182851
141bez ligy0
141ZajícMichalbez ligy0
141HošekTomášbez ligy0
141KašperMiroslavbez ligy0
141PodhornýMartinbez ligy0
141HorváthStanislavbez ligy0
141KučírekPetrbez ligy0
141ŽilíkMichalbez ligy0
141FürstováEliškabez ligy0
141Lázně Evženie a.s.Lázně Evženie a.s.bez ligy0
141ŠoltésováMarkétbez ligy0
142TotzauerováRomanabez ligy0
143ŠťovíčekJáchymbez ligy2620422926
144BrandtnerováSarabez ligy812264124384
145HanzlíčekMiroslav5. liga285815133729324309
146HlaváčekAdambez ligy61442846749
147KulhánekJárabez ligy1224661212110107
148HanzlíkHonzabez ligy131020120
149VávraJiříbez ligy1310211816
150DuchekKryštofbez ligy131931062090144
151KrčmaMichalbez ligy616511026641
152WolfVáclavbez ligy9132741473103
153LipováDenisabez ligy333161938
153LinhartLinhartbez ligy0
153ZdeněkPulpánbez ligy0
153HanzlíkHonzabez ligy0
153PřibíkDavidbez ligy0
153HanzlíkHonzabez ligy0
153HanzlíkHonzabez ligy0
153TomášHeindlbez ligy0
153SroubkovaVanesabez ligy0
153ResováKateřina bez ligy0
153HradilJanbez ligy0
153PěnkavováMariebez ligy0
153BachRadekbez ligy917459106686
153KestřánkováRenatabez ligy0
153SpěvákPetrbez ligy0
153aaaaabez ligy0
153CageNikolasbez ligy0
153LhotskýMatoušbez ligy0
153DubskýBořivojbez ligy0
153ŽáčekŠimonbez ligy0
153HrudkováDianabez ligy0
153KášVladimírbez ligy0
153RathouskýStandabez ligy0
153ZdeněkPulpánbez ligy11102312
153HlaváčFrantišek bez ligy0
153SeničTomášbez ligy0
153KrofVratislavbez ligy0
153MaierLukášbez ligy0
153VyhnálekDavidbez ligy111121618
153KulhánekAdambez ligy5550102260
153KostkaPetrbez ligy0
153ŠirochmanJanbez ligy0
153ŠkváraMilanbez ligy0
153TichýHonzabez ligy0
153HomrRadimbez ligy0
153KulhánekDavidbez ligy0
153NyklíčekMiroslav bez ligy0
153BorovičkováLuciebez ligy666012572
153NerudovaAndreabez ligy0
153ZajacFilipbez ligy0
153BOSBOSbez ligy0
153ZádrapaPavelbez ligy0
153ZFElectronicsbez ligy11112813
153Reslovasimonabez ligy0
153MachPetrbez ligy0
153TyrpeklTomášbez ligy0
153BeranHugobez ligy0
153BraunováLízabez ligy0
153PavlíkJosefbez ligy0
153MachPetrbez ligy0
153HálaPavelbez ligy0
153OpavaPetrbez ligy0
153RejmannAdambez ligy61233666146
153KučeraFrantišekbez ligy0
153OncirkVlastimilbez ligy0
153JanekJosefbez ligy0
153Mareš Stanislav bez ligy0
153Šimková Pavlínabez ligy0
153NovákRomanbez ligy0
154PolákZdeněkbez ligy0
154LipováDenisabez ligy11102112
154SadilkováMirkabez ligy11102612
154HůlaJaroslavbez ligy0
154BartyzalJakub bez ligy0
155AndresBroňabez ligy0
155MuchkaRenébez ligy0
156KnybelMichalbez ligy0
156Chaloupka František bez ligy0
156MoroJanbez ligy0
156VavroušekAdambez ligy0
156VojčJanbez ligy0
156KaplanMichalbez ligy0
156GillichPetrbez ligy0