| Hlavní stránka | Klášterecká Liga | Přidej zápas | Evidence hráčů | Žebříček hráčů | Seznam hráčů | Rezervace |

Klubový žebříček hráčů

Žebříček je vytvořen na základě vyhraných zápasů. Pokud porazíte hráče umístěného nad vámi, tak zaujmete jeho místo a všechny ostatní posunete dolů.
Počítají se všechny zápasy, i ty neligové. Vyzvěte hráče výše umístěného a posuňte se v žebříčku.

pořadípříjmeníjménoliga Zápasů Bodů Výher Proher Vyhraných setů Prohraných setů Vyhraných gemů Prohraných gemů
1NovákMílabez ligy438923205652509482
2HepnerPetr1. liga379127105732463390
3PlomerMichalExtra liga24581773620295250
4PutyeraJanExtra liga34943046211418198
5SuchýJosef4. liga100194475311013510701231
6HanzlíkLukášExtra liga872015730127821066889
7PlomerArnoštExtra liga150348995121813618321561
8HlavatýPetr1. liga12430691331968815161111
9GranatVladaExtra liga9218446461081031013964
10MikoMilan1. liga155289678817219716981774
11ŠoltésJan1. liga147245499813421514551749
12SusserJiří2. liga102210544812511411561106
13NovákováKarolínabez ligy82204612112848945554
14HolubJosef3. liga130248597114316013911455
15ŠkvrnaRoman1. liga871633849931189301016
16FarkašPavelbez ligy19491543012227158
17HroudaVojtěch2. liga6714941269056724578
18HašekJiříbez ligy911533160751268661018
19Kubrt ml.Václav 3. liga95201534211695981968
20ŠoltésZbyněk2. liga154282649015420215481708
21DivobijPanuch4. liga1843528410019321919251982
22Novák st.Miloslavbez ligy427416263955372459
23ZdeněkPulpánbez ligy10184611129799
24PolákZdeněkbez ligy1539123268186107
25JanákMiroslav2. liga6313938258360725657
26ZajíčekMilanbez ligy892035732127911101984
27ZapskýAdambez ligy7915940399591866860
28ZapskýKryštofbez ligy6213838248256729614
29Procházka Martinbez ligy14361132411188132
30CikánJakubExtra liga6613434328174744705
31BrandtnerDaniel3. liga125207418410017710841369
32OpatZdenekbez ligy20461373118237198
33OršuliakVáclav bez ligy1329851812159124
34KunstaTomáš3. liga377720174439388351
35BuriánekMilan 2. liga4611635117436586411
36PeroutJosef5. liga20441282920253215
37VrátníkKarel4. liga509824265258440496
38Filingr Pavelbez ligy9279018111134
39CapStanislav4. liga25376191939244304
40KulhánekJaroslav3. liga224210122128202222
41HanzlíkHonza4. liga25652054215300193
42BurianVlastislav5. liga6012432287669667662
43SmolíkJakubbez ligy6412832327873725664
44NestlerováNicolebez ligy285614143133306303
45ZmrhalMarekbez ligy7515339368987802826
46SásPetrbez ligy1533961912161118
47OršuliakJaroslavbez ligy4110331106628489394
48VacekLubošbez ligy569620365377532605
49BrandtnerJanbez ligy409025155536473392
50Neprášek st.Pavelbez ligy347621134730355310
51HladJaroslavbez ligy428823195146457442
52SukAlešbez ligy478921265361527536
53KlepsováKristynkabez ligy408020204749447463
54LimbergAlešbez ligy1232102219163121
54SukDavidbez ligy5510927287070623625
55HřebíčekMartinbez ligy919541199480
56PrchalJanbez ligy5310325286165556567
57GerstnerováAdélabez ligy1537114221015797
57ŽivnůstkaMarcelbez ligy448420244652444476
58SvobodaAdambez ligy285614142832249257
58KubrtVáclavbez ligy7615037398785772766
59HroudaVojtěchbez ligy131020124
60BezděkJiříbez ligy4410229156340497423
61KorešVladimírbez ligy5411430246557572506
62KulíkJaroslavbez ligy376112253058375455
63FojtíkDavidbez ligy717521056963
64PodzimkováMarkétabez ligy488820285261494520
65GuentherKatrinbez ligy11257414910694
66JaneckýPavelbez ligy13319419814081
67PodanýPetrbez ligy25611873917286202
68CapováAdéla5. liga398322174740404398
69BartošováZuzana6. liga306819113927330303
70KubrtováJitka6. liga981502672591527621124
71VavroušekJonáš6. liga306015153231295302
72VavroušekVít5. liga25397182036241300
73ČermákRadek 7. liga10247314710278
74LiškaStanislav6. liga396915243454321442
75KrčmaMartin8. liga81644897889
76HroudaPetr6. liga27375221345209331
77FilákováMiriambez ligy478117303965384519
78KalcůMilušebez ligy164414229520199
79KozakovaIvabez ligy143611324617199
79BurianBohuslavbez ligy84142295571114731964
80KadlecováIvanabez ligy151711412863187
81PokornáDanielabez ligy3721423328
82MachekJaroslavbez ligy347621134629380301
83BoháčJakub bez ligy244410142433248283
84PeksovaKaterina7. liga162021443079202
85KučeraFrantišek7. liga21378131927200213
86ŠroubkováRomana7. liga8101731559101
87PokornáKamila7. liga6310923405785565713
88FilingrováMarcelabez ligy2620402415
88FilákováEliškabez ligy224612102524222207
89HouraLukášbez ligy255113123031310305
90JavornickýTomášbez ligy22541663514265187
91HorynaRomanbez ligy1432952116195171
92SklenářSlávabez ligy24429152232229265
93BorovecPetrbez ligy18381082320198201
94BachorecRadekbez ligy234712112824247244
95StrádalLadislavbez ligy132149919120144
96NerudováAndreabez ligy515501016530
97DoležalMilanbez ligy498920294360381481
98SásKarelbez ligy20389111724209227
99ZapskýZdeněkbez ligy21551743512247141
100SlivoňZbyněkbez ligy614421047952
101BencJaroslavbez ligy3512242834
101KravčišinZdeněkbez ligy428220224347395413
102PokornáDita bez ligy11102512
103PokornáDanielkabez ligy28406222345277351
104PanuškováAdrianabez ligy19316131326131213
105ŽigováSabinabez ligy20501553012214139
106BrandtnerMichalbez ligy11152961882131
107TrubirohaMarianbez ligy11102412
108ŽigoRobertbez ligy204010102222187167
109PichlíkPetrbez ligy5923464448
110HlaváčStanislavbez ligy1733891821172189
111TotzauerRomanbez ligy1321491119144172
112FuchsMartinbez ligy1420311923125170
113JavornickýBohušbez ligy1018461014110113
114PichlíkAntonínbez ligy1331941612142131
115HolubJanbez ligy224210122329224260
116HansVáclavbez ligy17275121325147177
117RyjáčkováEvabez ligy121411122366140
118ZajíčkováBrigitabez ligy2733324849154328
119ZítkováNanetabez ligy9111851681117
120ÁbelovskýDavidbez ligy1127831610138108
121OršuliakováSarahbez ligy333162542
122CikánPavelbez ligy6661123076
123KrausováAndreabez ligy315110212147262349
124ŠebekLadislavbez ligy16286101721184198
125StarýMartinbez ligy1121561515142154
126GabrielJaroslavbez ligy5550102360
127JorJiříbez ligy71334785873
128KoblischkeZbyněkbez ligy0
129OpltMarekbez ligy241122312
130PanuškaJaroslavbez ligy16223131227172211
131GillichováMarcelabez ligy0
132PanuškováVladkabez ligy3512242632
133ZajíčkováVeronikabez ligy3721433533
134KoudelaMarekbez ligy3721433535
135ŘízekMilanbez ligy0
135KuceraPavelbez ligy0
135ŠevčíkováKateřinabez ligy0
135ŠmejcováRenatabez ligy0
135KlánDominikbez ligy0
135CorningPittsburghbez ligy0
135BlechaDominikbez ligy0
135HofmanováEvabez ligy0
135KoppTomášbez ligy0
135LiškaDavidbez ligy0
135ProcházkováLenkabez ligy0
135DonaldsonKadaňbez ligy0
135UmlaufTomášbez ligy0
135HusárováLuciebez ligy0
135CikánováKateřinabez ligy0
135HonigováPetrabez ligy0
135VaněčekRENDAbez ligy0
135LabíkJaroslavbez ligy0
135DzurikováMargittabez ligy0
135VopataPetrbez ligy0
135BudákováPavlína bez ligy0
135NerudaJiříbez ligy0
135BuriánkováMartinabez ligy0
135ŠimsováTerezabez ligy333061537
135JežkováLuckabez ligy0
135MalčánekJaroslavbez ligy0
135LaňkaJakubbez ligy0
135OknaVPbez ligy0
136FrajbišJaroslavbez ligy0
136ŠtefanDrozdbez ligy0
136KučírekPetrbez ligy0
136MichalováHanabez ligy0
136DvořákJakub bez ligy0
136GiebelBořekbez ligy0
136BlaškováVeronikabez ligy0
136MikešPetrbez ligy0
136HošekTomášbez ligy0
136HavelRobertbez ligy0
136VančoJakubbez ligy0
136MarešPetrbez ligy0
136NestlerPetrbez ligy0
136HoutTomášbez ligy333061236
136HorynováBeátabez ligy0
136HlaváčVítězslavbez ligy0
136WiedermannPavelbez ligy0
136SukováIvetabez ligy0
136Lázně Evženie a.s.Lázně Evženie a.s.bez ligy0
136FürstováEliškabez ligy0
136ŽilíkMichalbez ligy0
136BartošMartin3. liga61024595878
136KokmanRadekbez ligy0
136VonásekPetrbez ligy0
136RaindlMilanbez ligy0
136HorváthStanislavbez ligy0
136ChauturJan bez ligy2411232431
136HlaváčJiří6. liga4822544939
136FischerováKateřina bez ligy0
136SpoustaJanbez ligy0
136TuščákJiříbez ligy0
136HossnerováEstellebez ligy0
136ŠoltésováMarkétbez ligy0
136JankAlešbez ligy0
136PodhornýMartinbez ligy0
136KašperMiroslavbez ligy0
136RotaRobertbez ligy131020127
136JindraLiborbez ligy0
136FrolíkováBeatabez ligy444182851
136bez ligy0
136HájekTomášbez ligy0
136VackeTomášbez ligy0
136Kabel1Kabel1bez ligy0
136ZajícMichalbez ligy0
136HoráčekRudolfbez ligy0
136ŠourekVladimírbez ligy0
136PletichováRadkabez ligy0
136NovohradskýLubošbez ligy0
136knopvaclavbez ligy0
137TotzauerováRomanabez ligy0
138ŠťovíčekJáchymbez ligy2620422926
139BrandtnerováSarabez ligy812264124384
140HanzlíčekMiroslav5. liga224210122625236248
141HlaváčekAdam8. liga61442846749
142KulhánekJára8. liga1224661212110107
143HanzlíkHonzabez ligy131020120
144VávraJiříbez ligy1310211816
145DuchekKryštof8. liga121621042077135
146KrčmaMichal8. liga51341825434
147WolfVáclav8. liga711254105778
148JanekJosefbez ligy0
148HálaPavelbez ligy0
148KučeraFrantišekbez ligy0
148RejmannAdambez ligy61233666146
148KulhánekAdambez ligy5550102260
148SroubkovaVanesabez ligy0
148BachRadekbez ligy917459106686
148KášVladimírbez ligy0
148DubskýBořivojbez ligy0
148ŽáčekŠimonbez ligy0
148RathouskýStandabez ligy0
148HanzlíkHonzabez ligy0
148KrofVratislavbez ligy0
148MaierLukášbez ligy0
148VyhnálekDavidbez ligy111121618
148aaaaabez ligy0
148SpěvákPetrbez ligy0
148LinhartLinhartbez ligy0
148HanzlíkHonzabez ligy0
148HanzlíkHonzabez ligy0
148TomášHeindlbez ligy0
148LhotskýMatoušbez ligy0
148CageNikolasbez ligy0
148KestřánkováRenatabez ligy0
148OncirkVlastimilbez ligy0
148BraunováLízabez ligy0
148NovákRomanbez ligy0
148MachPetrbez ligy0
148OpavaPetrbez ligy0
148Šimková Pavlínabez ligy0
148HomrRadimbez ligy0
148PěnkavováMariebez ligy0
148HradilJanbez ligy0
148ZdeněkPulpánbez ligy11102312
148HlaváčFrantišek bez ligy0
148SeničTomášbez ligy0
148HrudkováDianabez ligy0
148LipováDenisabez ligy333161938
148ZdeněkPulpánbez ligy0
148PřibíkDavidbez ligy0
148ResováKateřina bez ligy0
148BorovičkováLuciebez ligy666012572
148BOSBOSbez ligy0
148ZFElectronicsbez ligy11112813
148ŠkváraMilanbez ligy0
148TichýHonzabez ligy0
148ŠirochmanJanbez ligy0
148KulhánekDavidbez ligy0
148NyklíčekMiroslav bez ligy0
148PavlíkJosefbez ligy0
148NerudovaAndreabez ligy0
148BeranHugobez ligy0
148TyrpeklTomášbez ligy0
148ZajacFilipbez ligy0
148ZádrapaPavelbez ligy0
148Reslovasimonabez ligy0
148Mareš Stanislav bez ligy0
148RejzekJan 4. liga3721423025
148KostkaPetrbez ligy0
148MachPetrbez ligy0
149LipováDenisabez ligy11102112
149HůlaJaroslavbez ligy0
149BartyzalJakub bez ligy0
149SadilkováMirkabez ligy11102612
149PolákZdeněkbez ligy0
150MuchkaRenébez ligy0
150AndresBroňa7. liga0
151VojčJanbez ligy0
151KaplanMichalbez ligy0
151PavelkaDominik1. liga131020137
151VavroušekAdambez ligy0
151VojčJan5. liga8185311910179
151MoroJanbez ligy0
151Chaloupka František bez ligy0
151KnybelMichalbez ligy0
151GillichPetrbez ligy0
151FischerVladimír2. liga3721423423