| Hlavní stránka | Klášterecká Liga | Přidej zápas | Evidence hráčů | Žebříček hráčů | Seznam hráčů | Rezervace |
Sezóna: >2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021
Kolo: č. 1 | č. 2 |
Extra liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
111Putyera Jan9
211Plomer Arnošt7
311Hanzlík Lukáš5
411Hlavatý Petr3
511Hepner Petr0
1. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
112Plomer Michal12
212Granat Vlada7
312Cikán Jakub5
412Susser Jiří4
512Šoltés Zbyněk4
2. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
113Škvrna Roman12
213Miko Milan10
313Šoltés Jan8
413Brandtner Daniel6
513Kunsta Tomáš4
3. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
114Janák Miroslav10
214Hrouda Vojtěch9
314Buriánek Milan 8
414Holub Josef6
514Divobij Panuch3
4. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
115Kubrt ml. Václav 9
215Kulhánek Jaroslav6
315Bartoš Martin5
415Suchý Josef4
515Cap Stanislav4
5. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
116Hanzlík Honza6
216Vrátník Karel4
316Perout Josef4
416Bartošová Zuzana2
516Burian Vlastislav0
6. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
117Vojč Jan9
217Capová Adéla7
317Vavroušek Vít4
417Čermák Radek 2
517Vavroušek Jonáš2
7. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
118Liška Stanislav3
218Hrouda Petr1
318Kučera František0
418Hlaváček Adam0
518Andres Broňa0
8. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
119Hanzlíček Miroslav3
219Kubrtová Jitka1
319Duchek Kryštof0
419Wolf Václav0
519Krčma Martin0
9. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1110Krčma Michal0
2110Kulhánek Jára0
3110Peksova Katerina0
4110Pokorná Kamila0
5110Šroubková Romana0

Přehled zápasů

hráč 1 hráč 2 1. set 2. set 3. set výsledek datum hráč 1 body hráč 2 body liga kolo
Capová Adéla Vojč Jan 2:6 5:7 0:2 31.05.21 1 3 7 1
Divobij Panuch Janák Miroslav 2:6 3:6 0:2 25.05.21 1 3 4 1
Hanzlík Honza Perout Josef 6:7 6:2 6:2 2:1 21.05.21 3 1 6 1
Čermák Radek Vojč Jan 3:6 1:6 0:2 19.05.21 1 3 7 1
Holub Josef Hrouda Vojtěch 4:6 4:6 0:2 15.05.21 1 3 4 1
Vavroušek Jonáš Vojč Jan 6:2 0:6 2:6 1:2 11.05.21 1 3 7 1
Šoltés Zbyněk Plomer Michal 3:6 4:6 0:2 09.05.21 1 3 2 1
Capová Adéla Vavroušek Vít 5:7 7:5 7:5 2:1 08.05.21 3 1 7 1
Vavroušek Jonáš Vavroušek Vít 6:7 6:7 0:2 30.04.21 1 3 7 1
Suchý Josef Cap Stanislav 6:3 6:4 2:0 01.01.70 3 1 5 1
Suchý Josef Kubrt ml. Václav 0:6 4:6 0:2 01.01.70 1 3 5 1
Hrouda Vojtěch Buriánek Milan 7:6 6:0 2:0 01.01.70 3 1 4 1
Holub Josef Buriánek Milan 1:6 5:7 0:2 01.01.70 1 3 4 1
Janák Miroslav Buriánek Milan 6:4 6:0 2:0 01.01.70 3 1 4 1
Kubrtová Jitka Hanzlíček Miroslav 0:6 2:6 0:2 01.01.70 1 3 9 1
Janák Miroslav Hrouda Vojtěch 4:6 1:6 0:2 01.01.70 1 3 4 1
Bartoš Martin Kulhánek Jaroslav 3:6 7:6 1:6 1:2 01.01.70 1 3 5 1
Bartoš Martin Kubrt ml. Václav 1:6 3:6 0:2 01.01.70 1 3 5 1
Hrouda Petr Liška Stanislav 3:6 6:7 0:2 01.01.70 1 3 8 1
Capová Adéla Čermák Radek 6:2 7:5 2:0 01.01.70 3 1 7 1
Hanzlík Honza Bartošová Zuzana 6:1 6:0 2:0 01.01.70 3 1 6 1
Vrátník Karel Perout Josef 6:4 3:6 3:6 1:2 01.01.70 1 3 6 1
Vrátník Karel Bartošová Zuzana 6:1 6:2 2:0 01.01.70 3 1 6 1
Kubrt ml. Václav Cap Stanislav 6:4 6:2 2:0 01.01.70 3 1 5 1
Kulhánek Jaroslav Cap Stanislav 4:6 6:2 7:6 2:1 01.01.70 3 1 5 1
Bartoš Martin Cap Stanislav 6:3 6:4 2:0 01.01.70 3 1 5 1
Janák Miroslav Holub Josef 7:5 6:7 7:6 2:1 01.01.70 3 1 4 1
Divobij Panuch Buriánek Milan 3:6 6:2 3:6 1:2 01.01.70 1 3 4 1
Šoltés Zbyněk Susser Jiří 4:6 6:7 0:2 01.01.70 1 3 2 1
Šoltés Zbyněk Cikán Jakub 6:7 2:6 0:2 01.01.70 1 3 2 1
Granat Vlada Plomer Michal 2:6 1:6 0:2 01.01.70 1 3 2 1
Granat Vlada Cikán Jakub 6:3 3:6 6:4 2:1 01.01.70 3 1 2 1
Granat Vlada Šoltés Zbyněk 7:5 6:3 2:0 01.01.70 3 1 2 1
Hanzlík Lukáš Putyera Jan 3:6 5:7 0:2 01.01.70 1 3 1 1
Plomer Arnošt Putyera Jan 7:5 3:6 6:7 1:2 01.01.70 1 3 1 1
Plomer Arnošt Hanzlík Lukáš 2:6 7:6 6:4 2:1 01.01.70 3 1 1 1
Hlavatý Petr Putyera Jan 3:6 2:6 0:2 01.01.70 1 3 1 1
Hlavatý Petr Hanzlík Lukáš 6:4 3:6 3:6 1:2 01.01.70 1 3 1 1
Cikán Jakub Plomer Michal 3:6 6:7 0:2 01.01.70 1 3 2 1
Susser Jiří Plomer Michal 4:6 6:7 0:2 01.01.70 1 3 2 1
Šoltés Jan Miko Milan 7:6 6:7 6:7 1:2 01.01.70 1 3 3 1
Divobij Panuch Holub Josef 2:6 3:6 0:2 01.01.70 1 3 4 1
Brandtner Daniel Kunsta Tomáš 6:2 6:4 2:0 01.01.70 3 1 3 1
Škvrna Roman Kunsta Tomáš 6:3 6:4 2:0 01.01.70 3 1 3 1
Škvrna Roman Brandtner Daniel 6:2 5:7 6:1 2:1 01.01.70 3 1 3 1
Miko Milan Kunsta Tomáš 6:3 6:4 2:0 01.01.70 3 1 3 1
Miko Milan Brandtner Daniel 6:3 6:3 2:0 01.01.70 3 1 3 1
Miko Milan Škvrna Roman 4:6 3:6 0:2 01.01.70 1 3 3 1
Šoltés Jan Kunsta Tomáš 6:0 6:4 2:0 01.01.70 3 1 3 1
Šoltés Jan Brandtner Daniel 6:2 6:1 2:0 01.01.70 3 1 3 1
Šoltés Jan Škvrna Roman 6:3 4:6 3:6 1:2 01.01.70 1 3 3 1
Hlavatý Petr Plomer Arnošt 5:7 0:6 0:2 01.01.70 1 3 1 1