| Hlavní stránka | Klášterecká Liga | Přidej zápas | Evidence hráčů | Žebříček hráčů | Seznam hráčů | Rezervace |
Sezóna: >2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021
Kolo: č. 1 | č. 2 | č. 3 | č. 4 | č. 5 |
Extra liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
121Plomer Michal10
221Hepner Petr10
321Plomer Arnošt7
421Šoltés Jan3
521Hlavatý Petr2
1. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
122Putyera Jan9
222Susser Jiří8
322Granat Vlada7
422Hrouda Vojtěch5
522Škvrna Roman3
2. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
123Hanzlík Lukáš10
223Suchý Josef10
323Miko Milan8
423Panuch Divobij6
523Šoltés Zbyněk6
3. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
124Brandtner Daniel3
224Farkaš Pavel3
324Vrátník Karel2
424Oršuliak Václav 0
524Cikán Jakub0
4. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
125Kunsta Tomáš7
225Kubrt ml. Václav 6
325Cap Stanislav2
425Perout Josef1
525Burian Vlastislav0
5. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
126Filingr Pavel9
226Janecký Pavel4
326Kubrtová Jitka2
426Hanzlíček Miroslav1
526Kulhánek Jaroslav0
6. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
127Buriánek Milan 12
227Podaný Petr10
327Vavroušek Vít8
427Liška Stanislav6
527Hrouda Petr4
7. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
128Hanzlík Honza10
228Čermák Radek 9
328Capová Adéla8
428Pokorná Kamila6
528Peksova Katerina3
8. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
129Bartošová Zuzana9
229Vavroušek Jonáš4
329Kučera František2
429Šroubková Romana1
529Doležal Milan0

Přehled zápasů

hráč 1 hráč 2 1. set 2. set 3. set výsledek datum hráč 1 body hráč 2 body liga kolo
Capová Adéla Čermák Radek 4:6 4:6 0:2 30.06.20 1 3 8 2
Vavroušek Jonáš Bartošová Zuzana 1:6 3:6 0:2 29.06.20 1 3 9 2
Suchý Josef Hanzlík Lukáš 6:7 7:6 7:6 2:1 29.06.20 3 1 3 2
Miko Milan Suchý Josef 6:1 7:6 2:0 29.06.20 3 1 3 2
Capová Adéla Peksova Katerina 6:0 6:1 2:0 28.06.20 3 1 8 2
Brandtner Daniel Vrátník Karel 6:2 6:1 2:0 28.06.20 3 1 4 2
Kučera František Bartošová Zuzana 7:5 3:6 2:6 1:2 28.06.20 1 3 9 2
Hepner Petr Šoltés Jan 6:3 6:3 2:0 28.06.20 3 1 1 2
Hepner Petr Plomer Michal 5:7 6:3 5:7 1:2 28.06.20 1 3 1 2
Peksova Katerina Hanzlík Honza 0:6 0:6 0:2 27.06.20 1 3 8 2
Filingr Pavel Hanzlíček Miroslav 6:3 6:2 2:0 26.06.20 3 1 6 2
Hlavatý Petr Hepner Petr 3:6 6:7 0:2 26.06.20 1 3 1 2
Pokorná Kamila Peksova Katerina 6:1 6:3 2:0 26.06.20 3 1 8 2
Buriánek Milan Vavroušek Vít 7:6 6:4 2:0 25.06.20 3 1 7 2
Podaný Petr Buriánek Milan 2:6 5:7 0:2 24.06.20 1 3 7 2
Plomer Arnošt Hepner Petr 6:7 0:6 0:2 24.06.20 1 3 1 2
Šoltés Zbyněk Suchý Josef 7:6 3:6 6:7 1:2 24.06.20 1 3 3 2
Granat Vlada Susser Jiří 6:3 6:4 2:0 24.06.20 3 1 2 2
Pokorná Kamila Čermák Radek 4:6 4:6 0:2 24.06.20 1 3 8 2
Kunsta Tomáš Perout Josef 7:5 6:0 2:0 23.06.20 3 1 5 2
Janecký Pavel Filingr Pavel 2:6 4:6 0:2 23.06.20 1 3 6 2
Hrouda Petr Liška Stanislav 3:6 0:6 0:2 23.06.20 1 3 7 2
Hlavatý Petr Plomer Michal 6:7 2:6 0:2 22.06.20 1 3 1 2
Podaný Petr Liška Stanislav 6:1 6:0 2:0 22.06.20 3 1 7 2
Pokorná Kamila Capová Adéla 1:6 3:6 0:2 21.06.20 1 3 8 2
Janecký Pavel Kubrtová Jitka 6:3 6:3 2:0 21.06.20 3 1 6 2
Farkaš Pavel Vrátník Karel 6:2 6:2 2:0 21.06.20 3 1 4 2
Buriánek Milan Liška Stanislav 6:0 6:0 2:0 21.06.20 3 1 7 2
Bartošová Zuzana Šroubková Romana 6:2 6:2 2:0 21.06.20 3 1 9 2
Podaný Petr Hrouda Petr 6:1 6:4 2:0 17.06.20 3 1 7 2
Plomer Arnošt Plomer Michal 6:3 3:6 6:4 2:1 16.06.20 3 1 1 2
Granat Vlada Škvrna Roman 6:2 6:1 2:0 16.06.20 3 1 2 2
Kubrtová Jitka Filingr Pavel 0:6 0:6 0:2 16.06.20 1 3 6 2
Miko Milan Šoltés Zbyněk 6:3 2:6 3:6 1:2 15.06.20 1 3 3 2
Panuch Divobij Hanzlík Lukáš 1:6 0:6 0:2 13.06.20 1 3 3 2
Hrouda Vojtěch Susser Jiří 6:2 4:6 1:6 1:2 12.06.20 1 3 2 2
Liška Stanislav Vavroušek Vít 3:6 3:6 0:2 11.06.20 1 3 7 2
Plomer Arnošt Šoltés Jan 3:6 7:6 6:1 2:1 11.06.20 3 1 1 2
Kubrt ml. Václav Kunsta Tomáš 6:4 7:5 2:0 10.06.20 3 1 5 2
Šoltés Jan Plomer Michal 3:6 6:7 0:2 10.06.20 1 3 1 2
Susser Jiří Putyera Jan 4:6 2:6 0:2 09.06.20 1 3 2 2
Miko Milan Hanzlík Lukáš 1:6 0:6 0:2 09.06.20 1 3 3 2
Škvrna Roman Hrouda Vojtěch 3:6 2:6 0:2 09.06.20 1 3 2 2
Šoltés Zbyněk Panuch Divobij 6:2 4:6 3:6 1:2 09.06.20 1 3 3 2
Kunsta Tomáš Cap Stanislav 6:3 6:3 2:0 08.06.20 3 1 5 2
Capová Adéla Hanzlík Honza 3:6 3:6 0:2 08.06.20 1 3 8 2
Podaný Petr Vavroušek Vít 7:5 6:4 2:0 06.06.20 3 1 7 2
Hanzlík Honza Čermák Radek 6:2 2:6 5:7 1:2 06.06.20 1 3 8 2
Buriánek Milan Hrouda Petr 6:0 6:1 2:0 05.06.20 3 1 7 2
Granat Vlada Putyera Jan 3:6 3:6 0:2 05.06.20 1 3 2 2
Miko Milan Panuch Divobij 6:4 7:6 2:0 05.06.20 3 1 3 2
Škvrna Roman Susser Jiří 0:6 5:7 0:2 04.06.20 1 3 2 2
Kubrt ml. Václav Cap Stanislav 6:1 6:1 2:0 04.06.20 3 1 5 2
Šoltés Zbyněk Hanzlík Lukáš 1:6 2:6 0:2 04.06.20 1 3 3 2
Pokorná Kamila Hanzlík Honza 2:6 1:6 0:2 03.06.20 1 3 8 2
Hrouda Vojtěch Putyera Jan 4:6 2:6 0:2 02.06.20 1 3 2 2
Panuch Divobij Suchý Josef 5:7 4:6 0:2 02.06.20 1 3 3 2
Kučera František Vavroušek Jonáš 4:6 2:6 0:2 01.06.20 1 3 9 2
Hrouda Petr Vavroušek Vít 4:6 3:6 0:2 01.06.20 1 3 7 2