| Hlavní stránka | Klášterecká Liga | Přidej zápas | Evidence hráčů | Žebříček hráčů | Seznam hráčů | Rezervace |
Sezóna: >2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021
Kolo: č. 1 | č. 2 | č. 3 | č. 4 | č. 5 |
Extra liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
121Plomer Arnošt12
221Susser Jiří7
321Hlavatý Petr7
421Škvrna Roman6
521Holub Josef4
1. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
122Miko Milan6
222Hrouda Vojtěch6
322Panuch Divobij2
422Kubrt ml. Václav 1
522Šoltés Jan1
2. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
123Šoltés Zbyněk10
223Brandtner Daniel5
323Cikán Jakub4
423Granat Vlada3
523Vrátník Karel2
3. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
124Suchý Josef6
224Oršuliak Václav 4
324Hašek Jiří3
424Kulhánek Jaroslav3
524Kunsta Tomáš0
4. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
125Brandtnerová Sara0
225Hanzlíček Miroslav0
325Smolík Jakub0
425Prešl Kamil0
525Capová Adéla0
5. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
126Liška Stanislav12
226Bach Radek10
326Kučera František7
426Hrouda Petr6
526Kubrtová Jitka6
626Doležal Milan3
7. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody

Přehled zápasů

hráč 1 hráč 2 1. set 2. set 3. set výsledek datum hráč 1 body hráč 2 body liga kolo
Šoltés Zbyněk Cikán Jakub 6:3 6:3 2:0 08.07.19 3 1 3 2
Hlavatý Petr Holub Josef 6:4 6:4 2:0 05.07.19 3 1 1 2
Šoltés Zbyněk Vrátník Karel 6:1 7:6 2:0 03.07.19 3 1 3 2
Brandtner Daniel Vrátník Karel 6:3 6:3 2:0 03.07.19 3 1 3 2
Kubrtová Jitka Liška Stanislav 6:4 2:6 6:7 1:2 03.07.19 1 3 6 2
Holub Josef Susser Jiří 7:6 3:6 2:6 1:2 02.07.19 1 3 1 2
Kučera František Liška Stanislav 3:6 6:2 4:6 1:2 29.06.19 1 3 6 2
Miko Milan Panuch Divobij 6:4 7:5 2:0 28.06.19 3 1 2 2
Kučera František Bach Radek 4:6 5:7 0:2 27.06.19 1 3 6 2
Škvrna Roman Susser Jiří 4:6 5:7 0:2 27.06.19 1 3 1 2
Plomer Arnošt Susser Jiří 6:4 7:6 2:0 26.06.19 3 1 1 2
Bach Radek Liška Stanislav 0:6 0:6 0:2 26.06.19 1 3 6 2
Brandtner Daniel Cikán Jakub 5:7 0:6 0:2 25.06.19 1 3 3 2
Plomer Arnošt Holub Josef 7:5 7:6 2:0 24.06.19 3 1 1 2
Kubrtová Jitka Bach Radek 6:7 1:6 0:2 23.06.19 1 3 6 2
Hrouda Vojtěch Kubrt ml. Václav 6:4 6:0 2:0 23.06.19 3 1 2 2
Hrouda Petr Liška Stanislav 7:5 2:6 4:6 1:2 23.06.19 1 3 6 2
Kubrtová Jitka Hrouda Petr 6:7 7:6 6:7 1:2 22.06.19 1 3 6 2
Hlavatý Petr Škvrna Roman 6:0 6:2 2:0 22.06.19 3 1 1 2
Panuch Divobij Hrouda Vojtěch 4:6 0:6 0:2 21.06.19 1 3 2 2
Suchý Josef Oršuliak Václav 3:6 6:2 6:4 2:1 21.06.19 3 1 4 2
Šoltés Zbyněk Brandtner Daniel 3:6 6:2 6:3 2:1 21.06.19 3 1 3 2
Šoltés Jan Miko Milan 6:2 0:6 5:7 0:2 20.06.19 1 3 2 2
Kučera František Hrouda Petr 6:2 4:6 6:2 2:1 19.06.19 3 1 6 2
Granat Vlada Šoltés Zbyněk 6:0 6:2 2:0 19.06.19 3 1 3 2
Hlavatý Petr Plomer Arnošt 3:6 7:6 6:7 1:2 19.06.19 1 3 1 2
Holub Josef Škvrna Roman 3:6 1:6 0:2 19.06.19 1 3 1 2
Doležal Milan Kučera František 7:5 6:4 2:0 18.06.19 3 1 6 2
Plomer Arnošt Škvrna Roman 6:3 5:7 6:1 2:1 17.06.19 3 1 1 2
Hrouda Petr Bach Radek 1:6 1:6 0:2 17.06.19 1 3 6 2
Kubrtová Jitka Kučera František 4:6 6:3 7:6 2:1 16.06.19 3 1 6 2
Kulhánek Jaroslav Oršuliak Václav 4:6 1:6 0:2 14.06.19 1 3 4 2
Hašek Jiří Kulhánek Jaroslav 6:1 6:1 0:0 2:0 14.06.19 3 1 4 2
Suchý Josef Kulhánek Jaroslav 6:1 6:1 2:0 13.06.19 3 1 4 2