| Hlavní stránka | Klášterecká Liga | Přidej zápas | Evidence hráčů | Žebříček hráčů | Seznam hráčů | Rezervace |
Sezóna: >2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021
Kolo: č. 1 | č. 2 | č. 3 | č. 4 | č. 5 |
Extra liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
121Susser Jiří9
221Zapský Adam6
321Plommer Arny5
421Škvrna Roman3
521Hlavatý Petr1
621Holub Josef0
1. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
122Miko Milan12
222Šoltés Jan8
322Nestlerová Nicole8
422Zmrhal Marek6
522Šoltés Zbyněk6
622Opat Zdenek0
2. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
123Hrouda Vojtěch15
223Smolík Jakub7
323Panuch Divobij5
423Brandtner Daniel2
523Hašek Jiří2
623Kubrt Václav1
3. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
124Cikán Jakub3
224Kubrt ml. Václav 3
324Hanzlíček Miroslav2
424Vrátník Karel0
524Suchý Josef0
624Hanzlík Lukáš0
4. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
125Koreš Vladimír3
225Zdeněk Pulpán1
325Oršuliak Jaroslav0
425Polák Zdeněk0
525Procházka Martin0
625Granat Vlada0
5. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
126Kubrtová Jitka3
226Capová Adéla1
326Doležal Milan0
426Novák st. Miloslav0
526Burian Vlastislav0
626Guenther Katrin0
6. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
127Burian Bohuslav0
227Svoboda Adam0
327Šťovíček Jáchym0
427Nerudová Andrea0
527Rejzek Jan 0
727Podaný Petr0

Přehled zápasů

hráč 1 hráč 2 1. set 2. set 3. set výsledek datum hráč 1 body hráč 2 body liga kolo
Miko Milan Zmrhal Marek 6:7 6:1 7:6 2:1 20.07.18 3 1 2 2
Panuch Divobij Smolík Jakub 3:6 3:6 0:2 19.07.18 1 3 3 2
Šoltés Jan Šoltés Zbyněk 2:6 6:3 6:4 2:1 19.07.18 3 1 2 2
Hlavatý Petr Susser Jiří 6:3 4:6 2:6 1:2 18.07.18 1 3 1 2
Zmrhal Marek Nestlerová Nicole 2:6 6:3 7:6 2:1 18.07.18 3 1 2 2
Šoltés Jan Zmrhal Marek 6:1 3:6 6:2 2:1 16.07.18 3 1 2 2
Smolík Jakub Brandtner Daniel 6:3 6:1 2:0 16.07.18 3 1 3 2
Zdeněk Pulpán Koreš Vladimír 4:6 5:7 0:2 15.07.18 1 3 5 2
Šoltés Jan Nestlerová Nicole 3:6 6:7 0:2 13.07.18 1 3 2 2
Šoltés Zbyněk Zmrhal Marek 2:6 6:2 7:5 2:1 12.07.18 3 1 2 2
Plommer Arny Škvrna Roman 6:1 6:4 2:0 11.07.18 3 1 1 2
Šoltés Jan Miko Milan 5:7 7:6 1:6 1:2 10.07.18 1 3 2 2
Cikán Jakub Hanzlíček Miroslav 6:4 6:1 2:0 06.07.18 3 1 4 2
Škvrna Roman Susser Jiří 6:7 6:1 0:6 1:2 06.07.18 1 3 1 2
Hašek Jiří Hrouda Vojtěch 3:6 1:6 0:2 06.07.18 1 3 3 2
Kubrt Václav Hrouda Vojtěch 1:6 4:6 0:2 05.07.18 1 3 3 2
Miko Milan Šoltés Zbyněk 3:6 6:3 6:0 2:1 05.07.18 3 1 2 2
Brandtner Daniel Hrouda Vojtěch 5:7 5:7 0:2 03.07.18 1 3 3 2
Plommer Arny Susser Jiří 2:6 6:3 5:7 1:2 03.07.18 1 3 1 2
Škvrna Roman Zapský Adam 2:6 7:5 2:6 1:2 02.07.18 1 3 1 2
Smolík Jakub Hrouda Vojtěch 5:7 6:3 6:7 1:2 02.07.18 1 3 3 2
Miko Milan Nestlerová Nicole 4:6 6:3 7:6 2:1 02.07.18 3 1 2 2
Kubrt ml. Václav Hanzlíček Miroslav 6:1 6:7 7:6 2:1 25.06.18 3 1 4 2
Panuch Divobij Hrouda Vojtěch 1:6 7:6 3:6 1:2 22.06.18 1 3 3 2
Šoltés Zbyněk Nestlerová Nicole 2:6 3:6 0:2 20.06.18 1 3 2 2
Plommer Arny Zapský Adam 2:6 3:6 0:2 20.06.18 1 3 1 2
Capová Adéla Kubrtová Jitka 6:3 1:6 5:7 1:2 20.06.18 1 3 6 2
Hašek Jiří Panuch Divobij 7:5 0:6 2:6 1:2 19.06.18 1 3 3 2