| Hlavní stránka | Klášterecká Liga | Přidej zápas | Evidence hráčů | Žebříček hráčů | Seznam hráčů | Rezervace |
Sezóna: >2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021
Kolo: č. 1 | č. 2 | č. 3 | č. 4 | č. 5 |
Extra liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
121Susser Jiří6
221Hlavatý Petr6
321Zajíček Milan6
421Nováková Karolína 3
521Zapský Adam3
1. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
122Hanzlík Lukáš6
222Miko Milan4
322Škvrna Roman2
422Janák Miroslav0
522Šoltés Jan0
2. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
123Procházka Martin9
223Granat Vlada9
323Holub Josef8
423Brandtner Daniel3
523Nestlerová Nicole3
3. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
124Šoltés Zbyněk6
224Divobij Panuch4
324Hašek Jiří2
424Oršuliak Jaroslav0
524Burian Vlastislav0
4. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
125Opat Zdenek3
225Suchý Josef1
325Buriánek Milan 0
425Smolík Jakub0
525Gerstnerová Adéla0
5. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
126Kubrt ml. Václav 12
226Hrouda Vojtěch10
326Cikán Jakub8
426Kubrt Václav6
526Novák st. Miloslav4
6. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
127Polák Zdeněk3
227Koreš Vladimír1
327Vrátník Karel0
427Vacek Luboš0
527Podaný Petr0
7. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
128Svoboda Adam6
228Zdeněk Pulpán1
328Burian Bohuslav1
428Limberg Aleš0
528Podzimková Markéta0
8. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
129Nerudová Andrea6
229Šťovíček Jáchym3
329Capová Adéla2
429Doležal Milan1
529Rejzek Jan 0
9. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1210Kalců Miluše0
2210Suk David0
3210Guenther Katrin0
4210Boháč Jakub 0

Přehled zápasů

hráč 1 hráč 2 1. set 2. set 3. set výsledek datum hráč 1 body hráč 2 body liga kolo
Suchý Josef Buriánek Milan 7:5 6:4 2:0 09.07.17 3 1 5 2
Novák st. Miloslav Hrouda Vojtěch 4:6 4:6 0:2 05.07.17 1 3 6 2
Granat Vlada Holub Josef 6:3 6:4 2:0 02.07.17 3 1 3 2
Granat Vlada Nestlerová Nicole 6:3 6:3 2:0 02.07.17 3 1 3 2
Nováková Karolína Susser Jiří 6:1 6:0 2:0 01.07.17 3 1 1 2
Kubrt Václav Cikán Jakub 1:6 5:7 0:2 01.07.17 1 3 6 2
Hlavatý Petr Zapský Adam 6:3 6:4 2:0 30.06.17 3 1 1 2
Miko Milan Hanzlík Lukáš 0:6 1:6 0:2 30.06.17 1 3 2 2
Procházka Martin Brandtner Daniel 6:0 6:0 2:0 28.06.17 3 1 3 2
Kubrt Václav Hrouda Vojtěch 2:6 0:6 0:2 28.06.17 1 3 6 2
Kubrt Václav Kubrt ml. Václav 3:6 0:6 0:2 27.06.17 1 3 6 2
Hašek Jiří Divobij Panuch 2:6 3:6 0:2 27.06.17 1 3 4 2
Granat Vlada Brandtner Daniel 6:4 6:3 2:0 26.06.17 3 1 3 2
Holub Josef Brandtner Daniel 6:1 6:2 2:0 26.06.17 3 1 3 2
Nestlerová Nicole Procházka Martin 5:7 3:6 0:2 26.06.17 1 3 3 2
Hrouda Vojtěch Kubrt ml. Václav 3:6 3:6 0:2 25.06.17 1 3 6 2
Novák st. Miloslav Kubrt ml. Václav 4:6 4:6 0:2 25.06.17 1 3 6 2
Kubrt ml. Václav Cikán Jakub 2:6 6:2 7:6 2:1 25.06.17 3 1 6 2
Capová Adéla Nerudová Andrea 4:6 1:6 0:2 23.06.17 1 3 9 2
Holub Josef Procházka Martin 1:6 2:6 0:2 23.06.17 1 3 3 2
Holub Josef Nestlerová Nicole 7:6 6:3 2:0 22.06.17 3 1 3 2
Zapský Adam Susser Jiří 3:6 4:6 0:2 22.06.17 1 3 1 2
Šoltés Zbyněk Divobij Panuch 4:6 6:1 6:4 2:1 21.06.17 3 1 4 2
Doležal Milan Nerudová Andrea 7:5 0:6 3:6 1:2 21.06.17 1 3 9 2
Burian Bohuslav Svoboda Adam 0:6 1:6 0:2 21.06.17 1 3 8 2
Polák Zdeněk Koreš Vladimír 6:2 6:1 2:0 21.06.17 3 1 7 2
Novák st. Miloslav Cikán Jakub 3:6 4:6 0:2 21.06.17 1 3 6 2
Škvrna Roman Hanzlík Lukáš 1:6 4:6 0:2 20.06.17 1 3 2 2
Hrouda Vojtěch Cikán Jakub 6:2 6:3 2:0 20.06.17 3 1 6 2
Zajíček Milan Zapský Adam 3:6 7:6 6:3 2:1 17.06.17 3 1 1 2
Kubrt Václav Novák st. Miloslav 6:3 6:3 2:0 17.06.17 3 1 6 2
Suchý Josef Opat Zdenek 6:7 2:6 0:2 15.06.17 1 3 5 2
Hašek Jiří Šoltés Zbyněk 3:6 5:7 0:2 15.06.17 1 3 4 2
Zdeněk Pulpán Svoboda Adam 6:3 2:6 0:6 1:2 14.06.17 1 3 8 2
Miko Milan Škvrna Roman 6:4 6:4 2:0 14.06.17 3 1 2 2
Zajíček Milan Susser Jiří 6:2 6:1 2:0 12.06.17 3 1 1 2
Hlavatý Petr Susser Jiří 6:1 6:2 2:0 11.06.17 3 1 1 2
Šťovíček Jáchym Capová Adéla 4:6 6:2 6:4 2:1 29.05.17 3 1 9 2