| Hlavní stránka | Klášterecká Liga | Přidej zápas | Evidence hráčů | Žebříček hráčů | Seznam hráčů | Rezervace |
Sezóna: >2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021
Kolo: č. 1 | č. 2 | č. 3 | č. 4 | č. 5 |
Extra liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
121Plomer Arnošt9
221Zajíček Milan8
321Procházka Martin6
421Granat Vlada5
521Miko Milan4
1. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
122Nováková Karolína 6
222Šoltés Jan5
322Hlavatý Petr3
422Šoltés Zbyněk2
522Sás Petr0
2. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
123Susser Jiří10
223Janák Miroslav9
323Hanzlík Lukáš8
423Suchý Josef5
523Neprášek st. Pavel4
3. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
124Holub Josef3
224Zapský Adam1
324Oršuliak Jaroslav0
424Suk Aleš0
524Burian Vlastislav0
4. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
125Panuch Divobij6
225Hašek Jiří4
325Vacek Luboš2
425Brandtner Jan0
525Zmrhal Marek0
5. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
126Hřebíček Martin9
226Brandtner Daniel4
326Živnůstka Marcel2
426Prchal Jan1
526Houra Lukáš0
6. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
127Hlad Jaroslav9
227Gerstnerová Adéla7
327Kubrt Václav5
427Kulík Jaroslav3
527Suk David0
7. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
128Smolík Jakub9
228Novák st. Miloslav5
328Podzimková Markéta5
428Fojtík David5
528Bezděk Jiří0
8. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
129Limberg Aleš12
229Cikán Jakub10
329Kubrt ml. Václav 8
429Boháč Jakub 6
529Koreš Vladimír4
9. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1210Buriánek Milan 9
2210Hrouda Vojtěch7
3210Polák Milan5
4210Kubrtová Jitka3
5210Svoboda Adam0
10. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1211Burian Bohuslav9
2211Pokorná Kamila7
3211Filáková Miriam5
4211Ryjáčková Eva4
5211Zdeněk Pulpán3
11. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1212Kalců Miluše9
2212Filáková Eliška1
3212Zajíčková Brigita1
4212Lipová Denisa1
5212Guenther Katrin0
12. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1213Kozakova Iva9
2213Podaný Petr4
3213Kadlecová Ivana2
4213Frolíková Beata1
5213Filingrová Marcela0

Přehled zápasů

hráč 1 hráč 2 1. set 2. set 3. set výsledek datum hráč 1 body hráč 2 body liga kolo
Smolík Jakub Novák st. Miloslav 6:1 6:4 2:0 03.07.16 3 1 8 2
Kubrtová Jitka Buriánek Milan 2:6 2:6 0:2 01.07.16 1 3 10 2
Koreš Vladimír Kubrt ml. Václav 4:6 6:7 0:2 01.07.16 1 3 9 2
Limberg Aleš Kubrt ml. Václav 5:7 7:5 7:5 2:1 01.07.16 3 1 9 2
Polák Milan Kubrtová Jitka 6:0 6:2 2:0 30.06.16 3 1 10 2
Novák st. Miloslav Fojtík David 6:1 6:1 2:0 30.06.16 3 1 8 2
Pokorná Kamila Ryjáčková Eva 6:2 6:0 2:0 30.06.16 3 1 11 2
Filáková Eliška Kalců Miluše 4:6 3:6 0:2 29.06.16 1 3 12 2
Podzimková Markéta Smolík Jakub 3:6 4:6 0:2 29.06.16 1 3 8 2
Šoltés Jan Nováková Karolína 1:6 1:6 0:2 29.06.16 1 3 2 2
Hlavatý Petr Šoltés Jan 6:4 6:4 2:0 29.06.16 3 1 2 2
Burian Bohuslav Filáková Miriam 6:3 6:3 2:0 29.06.16 3 1 11 2
Šoltés Zbyněk Nováková Karolína 0:6 2:6 0:2 29.06.16 1 3 2 2
Smolík Jakub Fojtík David 6:3 6:0 2:0 28.06.16 3 1 8 2
Prchal Jan Hřebíček Martin 6:7 1:6 0:6 1:2 28.06.16 1 3 6 2
Boháč Jakub Kubrt ml. Václav 6:1 5:7 4:6 1:2 28.06.16 1 3 9 2
Hanzlík Lukáš Susser Jiří 5:7 4:6 0:2 28.06.16 1 3 3 2
Hašek Jiří Panuch Divobij 2:6 2:6 0:2 28.06.16 1 3 5 2
Živnůstka Marcel Brandtner Daniel 2:6 2:6 0:2 27.06.16 1 3 6 2
Podzimková Markéta Novák st. Miloslav 6:3 2:6 6:1 2:1 27.06.16 3 1 8 2
Filáková Miriam Ryjáčková Eva 6:3 6:2 2:0 27.06.16 3 1 11 2
Hřebíček Martin Brandtner Daniel 6:4 7:6 2:0 27.06.16 3 1 6 2
Koreš Vladimír Boháč Jakub 4:6 4:6 0:2 27.06.16 1 3 9 2
Kubrt Václav Hlad Jaroslav 3:6 1:6 0:2 26.06.16 1 3 7 2
Plomer Arnošt Zajíček Milan 6:4 6:4 2:0 26.06.16 3 1 1 2
Hrouda Vojtěch Kubrtová Jitka 6:0 6:0 2:0 26.06.16 3 1 10 2
Koreš Vladimír Cikán Jakub 6:3 1:6 5:7 1:2 25.06.16 1 3 9 2
Burian Bohuslav Ryjáčková Eva 6:4 6:3 2:0 25.06.16 3 1 11 2
Janák Miroslav Susser Jiří 6:1 6:3 2:0 24.06.16 3 1 3 2
Lipová Denisa Kalců Miluše 0:6 1:6 0:2 23.06.16 1 3 12 2
Podzimková Markéta Fojtík David 5:7 3:6 0:2 23.06.16 1 3 8 2
Neprášek st. Pavel Susser Jiří 2:6 2:6 0:2 23.06.16 1 3 3 2
Kadlecová Ivana Kozakova Iva 1:6 1:6 0:2 23.06.16 1 3 13 2
Suchý Josef Neprášek st. Pavel 3:6 7:5 7:5 2:1 22.06.16 3 1 3 2
Suchý Josef Susser Jiří 1:6 4:6 0:2 22.06.16 1 3 3 2
Miko Milan Procházka Martin 3:6 7:6 4:6 1:2 22.06.16 1 3 1 2
Kulík Jaroslav Gerstnerová Adéla 2:6 3:6 0:2 22.06.16 1 3 7 2
Hašek Jiří Vacek Luboš 6:3 6:3 2:0 21.06.16 3 1 5 2
Podaný Petr Kozakova Iva 2:6 6:4 4:6 1:2 20.06.16 1 3 13 2
Granat Vlada Zajíček Milan 3:6 0:6 0:2 20.06.16 1 3 1 2
Zajíček Milan Procházka Martin 1:6 6:2 3:6 1:2 20.06.16 1 3 1 2
Filáková Miriam Pokorná Kamila 6:2 1:6 0:6 1:2 20.06.16 1 3 11 2
Janák Miroslav Neprášek st. Pavel 6:0 6:1 2:0 20.06.16 3 1 3 2
Kubrt Václav Gerstnerová Adéla 3:6 3:6 0:2 20.06.16 1 3 7 2
Boháč Jakub Cikán Jakub 6:4 2:6 3:6 1:2 20.06.16 1 3 9 2
Hlad Jaroslav Gerstnerová Adéla 6:1 6:2 2:0 19.06.16 3 1 7 2
Kulík Jaroslav Hlad Jaroslav 4:6 0:6 0:2 19.06.16 1 3 7 2
Polák Milan Buriánek Milan 2:6 6:3 6:7 1:2 19.06.16 1 3 10 2
Kadlecová Ivana Podaný Petr 3:6 1:6 0:2 17.06.16 1 3 13 2
Limberg Aleš Boháč Jakub 7:5 4:6 6:0 2:1 16.06.16 3 1 9 2
Hřebíček Martin Živnůstka Marcel 6:1 6:1 2:0 16.06.16 3 1 6 2
Kubrt ml. Václav Cikán Jakub 3:6 3:6 0:2 16.06.16 1 3 9 2
Kubrt Václav Kulík Jaroslav 6:2 1:6 6:4 2:1 15.06.16 3 1 7 2
Zdeněk Pulpán Ryjáčková Eva 6:4 6:1 2:0 15.06.16 3 1 11 2
Panuch Divobij Vacek Luboš 6:3 7:5 2:0 14.06.16 3 1 5 2
Hrouda Vojtěch Buriánek Milan 6:0 4:6 3:6 1:2 14.06.16 1 3 10 2
Holub Josef Zapský Adam 7:6 6:2 2:0 13.06.16 3 1 4 2
Miko Milan Zajíček Milan 3:6 3:6 0:2 13.06.16 1 3 1 2
Hanzlík Lukáš Neprášek st. Pavel 5:7 6:1 7:6 2:1 13.06.16 3 1 3 2
Koreš Vladimír Limberg Aleš 2:6 6:4 2:6 1:2 10.06.16 1 3 9 2
Limberg Aleš Cikán Jakub 6:4 6:2 2:0 09.06.16 3 1 9 2
Janák Miroslav Hanzlík Lukáš 6:4 6:2 2:0 08.06.16 3 1 3 2
Šoltés Jan Šoltés Zbyněk 6:3 6:2 2:0 08.06.16 3 1 2 2
Plomer Arnošt Miko Milan 6:1 6:4 2:0 07.06.16 3 1 1 2
Suchý Josef Hanzlík Lukáš 2:6 7:5 6:7 1:2 06.06.16 1 3 3 2
Plomer Arnošt Granat Vlada 6:3 4:6 6:3 2:1 05.06.16 3 1 1 2
Polák Milan Hrouda Vojtěch 2:6 6:7 0:2 04.06.16 1 3 10 2
Granat Vlada Miko Milan 5:7 6:0 6:3 2:1 04.06.16 3 1 1 2
Zajíčková Brigita Kalců Miluše 1:6 1:6 0:2 04.06.16 1 3 12 2
Burian Bohuslav Pokorná Kamila 6:0 4:6 6:3 2:1 04.06.16 3 1 11 2
Frolíková Beata Kozakova Iva 3:6 1:6 0:2 03.06.16 1 3 13 2