| Hlavní stránka | Klášterecká Liga | Přidej zápas | Evidence hráčů | Žebříček hráčů | Seznam hráčů | Rezervace |
Sezóna: >2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021
Kolo: č. 1 | č. 2 | č. 3 | č. 4 | č. 5 |
Extra liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
121Zapský Kryštof9
221Granat Vlada5
321Hlavatý Petr4
421Nováková Karolína 2
521Klepsová Kristynka0
1. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
122Plomer Arnošt9
222Zajíček Milan8
322Šoltés Jan8
422Brandtner Jan5
522Miko Milan2
2. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
123Neprášek st. Pavel0
223Putyera Jan0
323Procházka Martin0
423Plomer Michal0
523Novák Míla0
3. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
124Hlad Jaroslav9
224Suk Aleš8
324Suchý Josef8
424Smolík Jakub5
524Tichý Dan2
4. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
125Sás Petr9
225Zmrhal Marek1
325Holub Josef1
425Burian Vlastislav1
525Oršuliak Jaroslav0
5. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
126Šoltés Zbyněk7
226Suk David7
326Hřebíček Martin5
426Panuška Petr-Wilfried5
526Fian Martin0
6. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
127Hanzlík Lukáš6
227Kulík Jaroslav1
327Hašek Jiří1
427Korček Adam0
527Houra Lukáš0
7. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
128Kozelnický Jakub3
228Neprášek Pavel1
328Vacek Luboš0
428Prchal Jan0
528Hotový David0
8. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
129Zapský Adam9
229Novák st. Miloslav8
329Kubrt Václav8
429Bezděk Jiří7
529Žigová Sabina4
9. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1210Brandtner Daniel9
2210Živnůstka Marcel7
3210Koreš Vladimír5
4210Kraft Jan3
5210Kravčišin Zdeněk0
10. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1211Pulpán Zdeněk7
2211Boháč Jakub 7
3211Filáková Eliška4
4211Machek Jaroslav3
4211Pokorná Danielka3
11. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1212Splitková Laura6
2212Podzimková Markéta3
3212Filáková Miriam2
4212Kadlecová Ivana1
5212Gerstnerová Adéla0
12. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1213Hrouda Vojtěch12
2213Kubrt ml. Václav 10
3213Buriánek Milan 8
4213Pokorná Kamila6
5213Zajíčková Brigita4
13. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1214Svoboda Adam10
2214Cikán Jakub10
3214Doležal Milan7
4214Kubrtová Jitka6
5214Borovičková Lucie3

Přehled zápasů

hráč 1 hráč 2 1. set 2. set 3. set výsledek datum hráč 1 body hráč 2 body liga kolo
Hlavatý Petr Zapský Kryštof 3:6 5:7 0:2 03.07.15 1 3 1 2
Žigová Sabina Novák st. Miloslav 4:6 4:6 0:2 02.07.15 1 3 9 2
Novák st. Miloslav Zapský Adam 2:6 0:6 0:2 02.07.15 1 3 9 2
Bezděk Jiří Novák st. Miloslav 2:6 6:4 3:6 1:2 01.07.15 1 3 9 2
Zajíčková Brigita Buriánek Milan 1:6 1:6 0:2 01.07.15 1 3 13 2
Žigová Sabina Bezděk Jiří 1:6 1:6 0:2 01.07.15 1 3 9 2
Pulpán Zdeněk Boháč Jakub 2:6 3:6 0:2 30.06.15 1 3 11 2
Šoltés Jan Miko Milan 6:3 1:6 6:3 2:1 30.06.15 3 1 2 2
Suk Aleš Suchý Josef 6:3 6:7 7:6 2:1 30.06.15 3 1 4 2
Smolík Jakub Hlad Jaroslav 3:6 1:6 0:2 30.06.15 1 3 4 2
Hrouda Vojtěch Kubrt ml. Václav 7:5 6:1 2:0 30.06.15 3 1 13 2
Zmrhal Marek Sás Petr 0:6 3:6 0:2 30.06.15 1 3 5 2
Doležal Milan Cikán Jakub 6:2 5:7 4:6 1:2 30.06.15 1 3 14 2
Miko Milan Zajíček Milan 1:6 6:4 2:6 1:2 30.06.15 1 3 2 2
Splitková Laura Kadlecová Ivana 6:1 6:0 2:0 30.06.15 3 1 12 2
Suk Aleš Smolík Jakub 0:6 6:3 6:7 1:2 29.06.15 1 3 4 2
Holub Josef Sás Petr 0:6 0:6 0:2 29.06.15 1 3 5 2
Burian Vlastislav Sás Petr 0:6 1:6 0:2 29.06.15 1 3 5 2
Kubrt Václav Žigová Sabina 7:5 7:5 2:0 29.06.15 3 1 9 2
Kubrt ml. Václav Buriánek Milan 6:3 1:6 7:6 2:1 29.06.15 3 1 13 2
Kubrt Václav Novák st. Miloslav 6:4 7:5 2:0 29.06.15 3 1 9 2
Hrouda Vojtěch Buriánek Milan 6:4 3:6 6:4 2:1 29.06.15 3 1 13 2
Kubrtová Jitka Borovičková Lucie 6:0 6:1 2:0 28.06.15 3 1 14 2
Suchý Josef Tichý Dan 6:3 7:6 2:0 28.06.15 3 1 4 2
Pokorná Kamila Hrouda Vojtěch 2:6 1:6 0:2 28.06.15 1 3 13 2
Panuška Petr-Wilfried Hřebíček Martin 3:6 0:6 0:2 28.06.15 1 3 6 2
Pokorná Kamila Buriánek Milan 0:6 0:6 0:2 27.06.15 1 3 13 2
Doležal Milan Svoboda Adam 6:1 6:0 2:0 27.06.15 3 1 14 2
Pokorná Danielka Machek Jaroslav 3:6 6:7 0:2 27.06.15 1 3 11 2
Granat Vlada Zapský Kryštof 5:7 0:6 0:2 26.06.15 1 3 1 2
Cikán Jakub Borovičková Lucie 6:0 6:0 2:0 26.06.15 3 1 14 2
Kubrt Václav Zapský Adam 4:6 5:7 0:2 26.06.15 1 3 9 2
Kozelnický Jakub Neprášek Pavel 6:3 6:3 2:0 25.06.15 3 1 8 2
Smolík Jakub Suchý Josef 6:4 3:6 6:7 1:2 25.06.15 1 3 4 2
Suk Aleš Hlad Jaroslav 3:6 7:5 6:7 1:2 25.06.15 1 3 4 2
Zapský Kryštof Nováková Karolína 6:1 7:5 2:0 25.06.15 3 1 1 2
Pokorná Danielka Pulpán Zdeněk 2:6 3:6 0:2 25.06.15 1 3 11 2
Brandtner Daniel Koreš Vladimír 6:4 6:2 2:0 25.06.15 3 1 10 2
Panuška Petr-Wilfried Suk David 0:6 6:2 2:6 1:2 25.06.15 1 3 6 2
Pokorná Danielka Boháč Jakub 3:6 7:6 6:7 1:2 24.06.15 1 3 11 2
Pulpán Zdeněk Filáková Eliška 7:5 7:5 2:0 24.06.15 3 1 11 2
Kubrt Václav Bezděk Jiří 2:6 6:3 6:7 1:2 24.06.15 1 3 9 2
Zajíčková Brigita Hrouda Vojtěch 2:6 1:6 0:2 23.06.15 1 3 13 2
Kraft Jan Koreš Vladimír 1:6 2:6 0:2 23.06.15 1 3 10 2
Plomer Arnošt Brandtner Jan 6:3 7:5 2:0 23.06.15 3 1 2 2
Suk David Hřebíček Martin 6:2 2:6 6:4 2:1 22.06.15 3 1 6 2
Zajíčková Brigita Pokorná Kamila 5:7 2:6 0:2 21.06.15 1 3 13 2
Doležal Milan Kubrtová Jitka 6:4 7:6 2:0 21.06.15 3 1 14 2
Podzimková Markéta Filáková Miriam 6:4 6:1 2:0 21.06.15 3 1 12 2
Svoboda Adam Borovičková Lucie 6:0 6:0 2:0 21.06.15 3 1 14 2
Zajíčková Brigita Kubrt ml. Václav 0:6 3:6 0:2 21.06.15 1 3 13 2
Pokorná Kamila Kubrt ml. Václav 0:6 4:6 0:2 20.06.15 1 3 13 2
Suk Aleš Tichý Dan 6:2 6:0 2:0 19.06.15 3 1 4 2
Kubrtová Jitka Cikán Jakub 3:6 4:6 0:2 19.06.15 1 3 14 2
Šoltés Jan Brandtner Jan 6:4 2:6 7:5 2:1 19.06.15 3 1 2 2
Plomer Arnošt Zajíček Milan 6:3 1:6 6:0 2:1 19.06.15 3 1 2 2
Kraft Jan Brandtner Daniel 5:7 0:6 0:2 18.06.15 1 3 10 2
Splitková Laura Filáková Miriam 6:0 6:3 2:0 17.06.15 3 1 12 2
Šoltés Zbyněk Panuška Petr-Wilfried 6:1 6:7 3:6 1:2 17.06.15 1 3 6 2
Živnůstka Marcel Koreš Vladimír 6:3 7:6 2:0 17.06.15 3 1 10 2
Suchý Josef Hlad Jaroslav 3:6 4:6 0:2 16.06.15 1 3 4 2
Hlavatý Petr Granat Vlada 7:6 3:6 6:4 2:1 16.06.15 3 1 1 2
Plomer Arnošt Šoltés Jan 6:3 7:6 2:0 16.06.15 3 1 2 2
Žigová Sabina Zapský Adam 3:6 3:6 0:2 15.06.15 1 3 9 2
Živnůstka Marcel Kraft Jan 6:1 6:2 2:0 15.06.15 3 1 10 2
Svoboda Adam Cikán Jakub 6:7 7:5 6:3 2:1 15.06.15 3 1 14 2
Zajíček Milan Brandtner Jan 2:6 5:7 0:2 14.06.15 1 3 2 2
Filáková Eliška Boháč Jakub 6:3 7:5 2:0 14.06.15 3 1 11 2
Svoboda Adam Kubrtová Jitka 6:1 6:4 2:0 14.06.15 3 1 14 2
Živnůstka Marcel Brandtner Daniel 4:6 6:3 1:6 1:2 14.06.15 1 3 10 2
Hanzlík Lukáš Kulík Jaroslav 6:3 6:3 2:0 14.06.15 3 1 7 2
Granat Vlada Nováková Karolína 2:6 6:1 6:3 2:1 13.06.15 3 1 1 2
Hašek Jiří Hanzlík Lukáš 7:6 0:6 5:7 1:2 12.06.15 1 3 7 2
Šoltés Jan Zajíček Milan 3:6 1:6 0:2 10.06.15 1 3 2 2
Šoltés Zbyněk Suk David 6:3 6:4 2:0 07.06.15 3 1 6 2
Šoltés Zbyněk Hřebíček Martin 6:4 4:6 6:1 2:1 03.06.15 3 1 6 2