| Hlavní stránka | Klášterecká Liga | Přidej zápas | Evidence hráčů | Žebříček hráčů | Seznam hráčů | Rezervace |
Sezóna: >2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021
Kolo: č. 1 | č. 2 | č. 3 | č. 4 | č. 5 |
Extra liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
121Zajíček Milan12
221Plomer Arnošt8
321Novák Míla7
421Procházka Martin3
521Janák Miroslav2
1. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
122Plomer Michal10
222Hlavatý Petr9
322Granat Vlada6
422Putyera Jan5
522Smolík Jakub2
2. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
123Zapský Kryštof6
223Klepsová Kristynka4
323Šoltés Jan2
423Javornický Tomáš0
523Farkaš Pavel0
3. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
124Suchý Josef10
224Suk Aleš10
324Miko Milan8
424Holub Josef5
524Zmrhal Marek3
4. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
125Suk David5
225Houra Lukáš4
325Nováková Karolína 3
425Oršuliak Jaroslav3
525Tichý Dan1
5. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
126Fian Martin6
226Hašek Jiří4
326Hlad Jaroslav3
426Šoltés Zbyněk3
526Burian Vlastislav0
6. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
127Brandtner Jan9
227Prchal Jan7
327Panuška Petr5
427Vacek Luboš3
527Sklenář Sláva0
7. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
128Neprášek st. Pavel12
228Bezděk Jiří10
328Kulík Jaroslav8
428Machek Jaroslav6
528Sás Karel4
8. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
129Hřebíček Martin9
229Hotový David6
329Burian Bohuslav6
429Kubrt Václav5
529Splitková Laura2
9. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1210Zapský Adam4
2210Slivoň Zbyněk3
3210Hanzlík Lukáš3
4210Kravčišin Zdeněk2
5210Krausová Andrea0
10. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1211Hans Václav4
2211Holub Jan4
3211Pulpán Zdeněk4
4211Panušková Adriana0
5211Ábelovský David0
11. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1212Žigová Sabina9
2212Neprášek Pavel8
3212Kozelnický Jakub7
4212Podzimková Markéta5
5212Doležal Milan3
12. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1213Brandtner Daniel9
2213Filáková Eliška7
3213Křeček Jakub5
4213Filáková Miriam3
5213Kraft Jan0
13. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1214Koreš Vladimír3
2214Zajíčková Brigita1
3214Pokorná Kamila0
4214Zítková Naneta0
5214Kadlecová Ivana0

Přehled zápasů

hráč 1 hráč 2 1. set 2. set 3. set výsledek datum hráč 1 body hráč 2 body liga kolo
Hlavatý Petr Granat Vlada 6:4 6:2 2:0 30.06.14 3 1 2 2
Panuška Petr Vacek Luboš 6:2 6:1 2:0 30.06.14 3 1 7 2
Hašek Jiří Šoltés Zbyněk 6:3 6:7 6:4 2:1 30.06.14 3 1 6 2
Suk Aleš Suchý Josef 6:3 4:6 6:3 2:1 30.06.14 3 1 4 2
Splitková Laura Burian Bohuslav 6:7 6:7 0:2 30.06.14 1 3 9 2
Granat Vlada Smolík Jakub 6:4 3:6 6:2 2:1 30.06.14 3 1 2 2
Doležal Milan Neprášek Pavel 2:6 0:6 0:2 29.06.14 1 3 12 2
Bezděk Jiří Machek Jaroslav 6:2 6:7 6:3 2:1 29.06.14 3 1 8 2
Plomer Michal Putyera Jan 6:2 7:6 2:0 28.06.14 3 1 2 2
Plomer Michal Smolík Jakub 6:4 6:2 2:0 28.06.14 3 1 2 2
Splitková Laura Hřebíček Martin 1:6 1:6 0:2 27.06.14 1 3 9 2
Kravčišin Zdeněk Slivoň Zbyněk 1:6 2:6 0:2 27.06.14 1 3 10 2
Bezděk Jiří Sás Karel 6:4 7:6 2:0 27.06.14 3 1 8 2
Miko Milan Suchý Josef 4:6 6:1 6:7 1:2 27.06.14 1 3 4 2
Kulík Jaroslav Sás Karel 3:6 6:0 6:1 2:1 26.06.14 3 1 8 2
Suchý Josef Holub Josef 6:3 6:1 2:0 26.06.14 3 1 4 2
Hlavatý Petr Putyera Jan 6:4 7:6 2:0 26.06.14 3 1 2 2
Prchal Jan Panuška Petr 6:1 6:4 2:0 26.06.14 3 1 7 2
Miko Milan Zmrhal Marek 6:1 6:4 2:0 26.06.14 3 1 4 2
Hašek Jiří Fian Martin 2:6 1:6 0:2 25.06.14 1 3 6 2
Zapský Kryštof Klepsová Kristynka 6:3 6:0 2:0 25.06.14 3 1 3 2
Kulík Jaroslav Machek Jaroslav 6:4 6:4 2:0 25.06.14 3 1 8 2
Podzimková Markéta Neprášek Pavel 2:6 6:4 2:6 1:2 25.06.14 1 3 12 2
Kubrt Václav Hotový David 0:6 2:6 0:2 24.06.14 1 3 9 2
Holub Jan Pulpán Zdeněk 4:6 6:7 0:2 24.06.14 1 3 11 2
Burian Bohuslav Hřebíček Martin 1:6 0:6 0:2 23.06.14 1 3 9 2
Panuška Petr Brandtner Jan 4:6 5:7 0:2 23.06.14 1 3 7 2
Křeček Jakub Filáková Miriam 6:4 6:4 2:0 23.06.14 3 1 13 2
Miko Milan Suk Aleš 2:6 3:6 0:2 23.06.14 1 3 4 2
Kubrt Václav Hřebíček Martin 1:6 1:6 0:2 23.06.14 1 3 9 2
Miko Milan Holub Josef 6:2 7:6 2:0 22.06.14 3 1 4 2
Filáková Miriam Filáková Eliška 0:6 2:6 0:2 22.06.14 1 3 13 2
Podzimková Markéta Doležal Milan 6:3 7:5 2:0 21.06.14 3 1 12 2
Zmrhal Marek Suchý Josef 6:3 4:6 2:6 1:2 21.06.14 1 3 4 2
Tichý Dan Suk David 1:6 5:7 0:2 21.06.14 1 3 5 2
Zajíčková Brigita Koreš Vladimír 0:6 1:6 0:2 21.06.14 1 3 14 2
Filáková Miriam Brandtner Daniel 0:6 1:6 0:2 21.06.14 1 3 13 2
Zajíček Milan Procházka Martin 7:6 6:2 2:0 20.06.14 3 1 1 2
Suk David Nováková Karolína 1:6 0:6 0:2 20.06.14 1 3 5 2
Křeček Jakub Filáková Eliška 7:5 4:6 2:6 1:2 20.06.14 1 3 13 2
Bezděk Jiří Kulík Jaroslav 7:6 6:4 2:0 20.06.14 3 1 8 2
Suk Aleš Zmrhal Marek 6:2 6:3 2:0 19.06.14 3 1 4 2
Sás Karel Neprášek st. Pavel 1:6 1:6 0:2 19.06.14 1 3 8 2
Novák Míla Procházka Martin 6:1 6:2 2:0 19.06.14 3 1 1 2
Hans Václav Pulpán Zdeněk 6:0 6:2 2:0 19.06.14 3 1 11 2
Sás Karel Machek Jaroslav 6:4 4:6 1:6 1:2 18.06.14 1 3 8 2
Šoltés Jan Klepsová Kristynka 3:6 1:6 0:2 18.06.14 1 3 3 2
Křeček Jakub Brandtner Daniel 1:6 0:6 0:2 18.06.14 1 3 13 2
Plomer Arnošt Procházka Martin 6:1 6:4 2:0 18.06.14 3 1 1 2
Granat Vlada Putyera Jan 6:3 3:6 3:6 0:2 18.06.14 1 3 2 2
Žigová Sabina Kozelnický Jakub 6:2 6:4 0:0 2:0 18.06.14 3 1 12 2
Houra Lukáš Oršuliak Jaroslav 4:6 3:6 0:2 17.06.14 1 3 5 2
Kozelnický Jakub Neprášek Pavel 3:6 6:1 6:0 2:1 17.06.14 3 1 12 2
Vacek Luboš Brandtner Jan 4:6 2:6 0:2 17.06.14 1 3 7 2
Šoltés Jan Zapský Kryštof 6:7 6:7 0:2 16.06.14 1 3 3 2
Kozelnický Jakub Doležal Milan 6:0 6:1 2:0 16.06.14 3 1 12 2
Žigová Sabina Neprášek Pavel 6:4 6:4 2:0 16.06.14 3 1 12 2
Kravčišin Zdeněk Zapský Adam 2:6 5:7 0:2 15.06.14 1 3 10 2
Novák Míla Zajíček Milan 6:1 4:6 6:7 1:2 15.06.14 1 3 1 2
Hans Václav Holub Jan 6:7 3:6 0:2 15.06.14 1 3 11 2
Kulík Jaroslav Neprášek st. Pavel 3:6 1:6 0:2 14.06.14 1 3 8 2
Prchal Jan Vacek Luboš 6:1 6:2 2:0 13.06.14 3 1 7 2
Podzimková Markéta Žigová Sabina 0:6 0:6 0:2 13.06.14 1 3 12 2
Plomer Arnošt Novák Míla 6:4 4:6 3:6 1:2 13.06.14 1 3 1 2
Suk Aleš Holub Josef 6:0 3:6 1:6 1:2 13.06.14 1 3 4 2
Šoltés Zbyněk Hlad Jaroslav 6:3 1:6 2:6 1:2 12.06.14 1 3 6 2
Kubrt Václav Burian Bohuslav 6:2 6:3 2:0 12.06.14 3 1 9 2
Bezděk Jiří Neprášek st. Pavel 4:6 0:6 0:2 12.06.14 1 3 8 2
Plomer Arnošt Janák Miroslav 6:7 6:1 6:1 2:1 10.06.14 3 1 1 2
Burian Bohuslav Hotový David 1:6 2:6 0:2 10.06.14 1 3 9 2
Machek Jaroslav Neprášek st. Pavel 1:6 3:6 0:2 10.06.14 1 3 8 2
Houra Lukáš Suk David 6:4 6:4 2:0 10.06.14 3 1 5 2
Hlavatý Petr Plomer Michal 5:7 6:0 6:1 2:1 09.06.14 3 1 2 2
Šoltés Zbyněk Fian Martin 3:6 4:6 0:2 09.06.14 1 3 6 2
Zajíček Milan Janák Miroslav 7:6 0:6 6:4 2:1 09.06.14 3 1 1 2
Prchal Jan Brandtner Jan 4:6 2:6 0:2 08.06.14 1 3 7 2
Brandtner Daniel Filáková Eliška 6:4 5:7 6:0 2:1 08.06.14 3 1 13 2
Zapský Adam Hanzlík Lukáš 3:6 1:6 0:2 08.06.14 1 3 10 2
Granat Vlada Plomer Michal 4:6 7:6 3:6 1:2 06.06.14 1 3 2 2
Plomer Arnošt Zajíček Milan 5:7 3:6 0:2 02.06.14 1 3 1 2