| Hlavní stránka | Klášterecká Liga | Přidej zápas | Evidence hráčů | Žebříček hráčů | Seznam hráčů | Rezervace |
Sezóna: >2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021
Kolo: č. 1 | č. 2 | č. 3 | č. 4 | č. 5 |
Extra liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
121Zajíček Milan8
221Janák Miroslav8
321Hlavatý Petr6
421Plomer Arnošt5
521Novák Míla5
1. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
122Granat Vlada7
222Hepner Petr7
322Procházka Martin5
422Plomer Michal3
522Javornický Tomáš2
2. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
123Klepsová Kristynka9
223Šoltés Jan8
323Miko Milan8
423Smolík Jakub6
523Zmrhal Marek5
3. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
124Holub Josef7
224Suchý Josef6
324Hlad Jaroslav4
424Suk David2
524Borovec Petr1
4. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
125Houra Lukáš9
225Farkaš Pavel6
325Tichý Dan5
425Sklenář Sláva2
525Burian Vlastislav2
5. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
126Putyera Jan9
226Zapský Kryštof7
326Hašek Jiří5
426Hotový David3
526Šoltés Zbyněk0
6. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
127Oršuliak Jaroslav10
227Fian Martin8
327Panuška Petr8
427Prchal Jan5
527Strádal Ladislav5
7. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
128Bezděk Jiří7
228Nováková Karolína 4
328Zapský Zdeněk4
428Trubiroha Marian1
528Pichlík Petr0
8. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
129Hřebíček Martin9
229Vacek Luboš4
329Bachorec Radek2
429Brandtner Jan1
529Kozelnický Jakub0
9. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1210Sás Karel6
2210Živnůstka Marcel4
3210Hanzlík Lukáš3
4210Kravčišin Zdeněk3
5210Novák st. Miloslav0
10. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1211Burian Bohuslav10
2211Žigo Robert6
3211Krausová Andrea6
4211Panušková Adriana4
5211Zítková Naneta2
11. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1212Zapský Adam7
2212Podzimková Markéta4
3212Machek Jaroslav3
4212Cikán Pavel2
5212Ábelovský David0
12. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1213Kubrt Václav12
2213Pulpán Zdeněk10
3213Kraft Jan8
4213Holub Jan3
5213Gabriel Jaroslav3
13. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1214Brandtner Daniel6
2214Oršuliaková Sarah1
3214Doležal Milan1
4214Jor Jiří0
14. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody

Přehled zápasů

hráč 1 hráč 2 1. set 2. set 3. set výsledek datum hráč 1 body hráč 2 body liga kolo
Panuška Petr Oršuliak Jaroslav 4:6 6:3 6:4 2:1 05.07.13 3 1 7 2
Fian Martin Oršuliak Jaroslav 6:1 4:6 3:6 1:2 05.07.13 1 3 7 2
Živnůstka Marcel Sás Karel 4:6 6:3 6:7 1:2 04.07.13 1 3 10 2
Burian Vlastislav Tichý Dan 1:6 2:6 0:2 04.07.13 1 3 5 2
Smolík Jakub Klepsová Kristynka 6:7 4:6 0:2 04.07.13 1 3 3 2
Gabriel Jaroslav Pulpán Zdeněk 0:6 4:6 0:2 03.07.13 1 3 13 2
Strádal Ladislav Fian Martin 6:4 6:4 2:0 03.07.13 3 1 7 2
Miko Milan Zmrhal Marek 6:3 4:6 6:4 2:1 02.07.13 3 1 3 2
Krausová Andrea Zítková Naneta 6:4 6:1 2:0 02.07.13 3 1 11 2
Panuška Petr Fian Martin 6:3 4:6 4:6 1:2 01.07.13 1 3 7 2
Bezděk Jiří Trubiroha Marian 6:3 6:1 2:0 01.07.13 3 1 8 2
Sklenář Sláva Farkaš Pavel 3:6 5:7 0:2 01.07.13 1 3 5 2
Šoltés Jan Zmrhal Marek 6:3 6:1 2:1 30.06.13 3 1 3 2
Procházka Martin Javornický Tomáš 6:2 7:6 2:0 30.06.13 3 1 2 2
Hlavatý Petr Janák Miroslav 6:2 3:6 6:3 2:1 30.06.13 3 1 1 2
Hepner Petr Granat Vlada 3:6 6:2 6:7 1:2 30.06.13 1 3 2 2
Gabriel Jaroslav Kraft Jan 4:6 2:6 0:2 30.06.13 1 3 13 2
Kubrt Václav Gabriel Jaroslav 6:1 6:3 2:0 29.06.13 3 1 13 2
Šoltés Jan Smolík Jakub 7:5 4:6 5:7 1:2 29.06.13 1 3 3 2
Hepner Petr Procházka Martin 7:6 3:6 6:1 2:1 29.06.13 3 1 2 2
Kravčišin Zdeněk Hanzlík Lukáš 7:6 5:7 5:7 1:2 28.06.13 1 3 10 2
Hašek Jiří Putyera Jan 2:6 0:6 0:2 28.06.13 1 3 6 2
Borovec Petr Hlad Jaroslav 2:6 1:6 0:2 28.06.13 1 3 4 2
Zapský Adam Machek Jaroslav 2:6 2:6 0:2 28.06.13 1 3 12 2
Zajíček Milan Janák Miroslav 2:6 6:2 6:3 2:1 28.06.13 3 1 1 2
Šoltés Jan Klepsová Kristynka 3:6 5:7 0:2 28.06.13 1 3 3 2
Miko Milan Klepsová Kristynka 2:6 6:2 4:6 1:2 28.06.13 1 3 3 2
Doležal Milan Brandtner Daniel 2:6 3:6 0:2 27.06.13 1 3 14 2
Hepner Petr Javornický Tomáš 3:6 7:6 6:0 2:1 27.06.13 3 1 2 2
Prchal Jan Panuška Petr 7:5 6:4 2:0 27.06.13 3 1 7 2
Bezděk Jiří Nováková Karolína 6:4 6:2 2:0 27.06.13 3 1 8 2
Plomer Arnošt Novák Míla 3:6 1:6 0:2 27.06.13 1 3 1 2
Vacek Luboš Bachorec Radek 6:4 6:1 2:0 26.06.13 3 1 9 2
Nováková Karolína Zapský Zdeněk 6:1 7:5 2:0 26.06.13 3 1 8 2
Krausová Andrea Žigo Robert 4:6 0:6 0:2 26.06.13 1 3 11 2
Hotový David Putyera Jan 3:6 3:6 0:2 24.06.13 1 3 6 2
Burian Bohuslav Zítková Naneta 6:3 3:6 6:3 2:1 24.06.13 3 1 11 2
Holub Jan Pulpán Zdeněk 6:3 2:6 0:6 1:2 24.06.13 1 3 13 2
Holub Josef Hlad Jaroslav 6:1 6:2 2:0 24.06.13 3 1 4 2
Plomer Arnošt Zajíček Milan 7:5 7:5 2:0 23.06.13 3 1 1 2
Suchý Josef Holub Josef 3:6 6:4 6:1 2:1 23.06.13 3 1 4 2
Strádal Ladislav Oršuliak Jaroslav 3:6 3:6 0:2 23.06.13 1 3 7 2
Kubrt Václav Pulpán Zdeněk 6:2 6:3 2:0 23.06.13 3 1 13 2
Miko Milan Smolík Jakub 5:7 6:0 6:4 2:1 23.06.13 3 1 3 2
Prchal Jan Fian Martin 6:7 6:7 0:2 23.06.13 1 3 7 2
Oršuliaková Sarah Brandtner Daniel 3:6 3:6 0:2 23.06.13 1 3 14 2
Brandtner Jan Hřebíček Martin 7:5 4:6 4:6 1:2 23.06.13 1 3 9 2
Hašek Jiří Zapský Kryštof 3:6 4:6 0:2 23.06.13 1 3 6 2
Tichý Dan Farkaš Pavel 2:6 4:6 0:2 23.06.13 1 3 5 2
Kubrt Václav Holub Jan 6:1 6:2 2:0 22.06.13 3 1 13 2
Kravčišin Zdeněk Živnůstka Marcel 1:6 6:7 22.06.13 1 3 10 2
Bezděk Jiří Zapský Zdeněk 5:7 0:6 0:2 21.06.13 1 3 8 2
Hlavatý Petr Zajíček Milan 6:2 6:1 2:0 21.06.13 3 1 1 2
Suchý Josef Suk David 3:6 6:3 6:3 2:1 21.06.13 3 1 4 2
Novák Míla Zajíček Milan 1:6 6:3 4:6 1:2 21.06.13 1 3 1 2
Kubrt Václav Kraft Jan 6:2 6:3 2:0 21.06.13 3 1 13 2
Kravčišin Zdeněk Sás Karel 1:6 3:6 0:2 20.06.13 1 3 10 2
Burian Bohuslav Panušková Adriana 6:4 5:7 6:3 2:1 20.06.13 3 1 11 2
Holub Josef Suk David 6:4 2:6 6:3 2:1 20.06.13 3 1 4 2
Panuška Petr Strádal Ladislav 6:3 6:0 2:0 20.06.13 3 1 7 2
Kraft Jan Holub Jan 6:4 7:5 2:0 19.06.13 3 1 13 2
Žigo Robert Burian Bohuslav 6:4 2:6 6:4 2:1 19.06.13 3 1 11 2
Zapský Kryštof Putyera Jan 1:6 3:6 0:2 18.06.13 1 3 6 2
Šoltés Jan Miko Milan 6:1 1:6 6:4 2:1 18.06.13 3 1 3 2
Podzimková Markéta Zapský Adam 5:7 3:6 0:2 18.06.13 1 3 12 2
Zapský Adam Cikán Pavel 6:0 6:2 2:0 17.06.13 3 1 12 2
Prchal Jan Oršuliak Jaroslav 2:6 4:6 0:2 17.06.13 1 3 7 2
Granat Vlada Plomer Michal 6:4 5:7 2:6 1:2 16.06.13 1 3 2 2
Kraft Jan Pulpán Zdeněk 1:6 7:5 0:6 1:2 16.06.13 1 3 13 2
Hašek Jiří Hotový David 6:4 6:3 2:0 15.06.13 3 1 6 2
Sklenář Sláva Houra Lukáš 3:6 6:7 0:2 15.06.13 1 3 5 2
Houra Lukáš Tichý Dan 6:3 3:6 6:3 2:1 14.06.13 3 1 5 2
Podzimková Markéta Cikán Pavel 6:1 6:2 2:0 13.06.13 3 1 12 2
Vacek Luboš Hřebíček Martin 3:6 3:6 0:2 13.06.13 1 3 9 2
Hřebíček Martin Bachorec Radek 6:2 6:3 2:0 13.06.13 3 1 9 2
Burian Vlastislav Houra Lukáš 4:6 6:3 3:6 1:2 13.06.13 1 3 5 2
Granat Vlada Procházka Martin 6:4 6:2 2:0 12.06.13 3 1 2 2
Krausová Andrea Panušková Adriana 4:6 4:6 0:2 12.06.13 1 3 11 2
Novák Míla Janák Miroslav 3:6 3:6 0:2 12.06.13 1 3 1 2
Krausová Andrea Burian Bohuslav 4:6 3:6 0:2 11.06.13 1 3 11 2
Zapský Kryštof Hotový David 6:2 6:4 2:0 10.06.13 3 1 6 2
Zmrhal Marek Smolík Jakub 1:6 7:5 7:5 2:1 09.06.13 3 1 3 2
Plomer Arnošt Janák Miroslav 6:2 4:6 0:6 1:2 09.06.13 1 3 1 2