| Hlavní stránka | Klášterecká Liga | Přidej zápas | Evidence hráčů | Žebříček hráčů | Seznam hráčů | Rezervace |
Sezóna: >2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021
Kolo: č. 1 | č. 2 | č. 3 | č. 4 |
Extra liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
121Janák Miroslav10
221Zajíček Milan8
321Hlavatý Petr7
421Hepner Petr4
521Plomer Michal3
1. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
122Granat Vlada10
222Plomer Arnošt10
322Smolík Jakub8
422Holub Josef6
522Sklenář Sláva6
2. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
123Novák Míla9
223Procházka Martin7
323Suchý Josef5
423Zmrhal Marek3
523Farkaš Pavel0
3. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
124Horyna Roman10
224Klepsová Kristynka10
324Houra Lukáš8
424Hlaváč Stanislav6
524Miko Milan6
4. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
125Suk David10
225Suk Aleš9
325Šoltés Jan8
425Totzauer Roman6
525Hlad Jaroslav3
5. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
126Hašek Jiří4
226Šoltés Zbyněk4
326Burian Vlastislav4
426Pichlík Petr3
526Tichý Dan0
6. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
127Panuška Petr12
227Borovec Petr10
327Fuchs Martin6
427Zapský Kryštof4
527Starý Martin6
7. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
128Fian Martin10
228Javornický Tomáš9
328Javornický Bohuš8
428Živnůstka Marcel6
528Splitková Laura3
8. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
129Strádal Ladislav10
229Oršuliak Jaroslav10
329Hotový David10
429Prchal Jan3
529Vacek Luboš3
9. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1210Bachorec Radek8
2210Panuška Jaroslav8
3210Šebek Ladislav7
4210Bezděk Jiří6
5210Krausová Andrea3
10. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1211Žigo Robert4
2211Brandtner Michal3
3211Hanzlík Lukáš1
4211Kozelnický Jakub0
5211Brandtner Jan0
11. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1212Pichlík Antonín12
2212Burian Bohuslav8
3212Machek Jaroslav7
4212Nováková Karolína 5
5212Doležal Milan4
12. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1213Zapský Zdeněk6
2213Ábelovský David1
3213Nestlerová Nicole1
4213Zítková Naneta0
5213Hout Tomáš0
13. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1214Guenther Katrin9
2214Kravčišin Zdeněk9
3214Jor Jiří8
4214Hans Václav6
5214Zapský Adam4
14. liga
Zadat
výsledek /
přehled
pořadíkololigahráčbody
1215Zajíčková Veronika6
2215Zajíčková Brigita4
3215Kadlecová Ivana2
4215Oršuliaková Sarah0
5215Koblischke Zbyněk0

Přehled zápasů

hráč 1 hráč 2 1. set 2. set 3. set výsledek datum hráč 1 body hráč 2 body liga kolo
Prchal Jan Strádal Ladislav 1:6 7:6 3:6 1:2 01.07.12 1 3 9 2
Zajíčková Veronika Zajíčková Brigita 7:5 3:6 6:4 2:1 30.06.12 3 1 15 2
Burian Vlastislav Hašek Jiří 7:5 4:6 6:2 2:1 30.06.12 3 1 6 2
Ábelovský David Zapský Zdeněk 3:6 3:6 0:2 30.06.12 1 3 13 2
Šoltés Jan Totzauer Roman 6:3 6:4 2:0 30.06.12 3 1 5 2
Kadlecová Ivana Zajíčková Veronika 4:6 1:6 0:2 30.06.12 1 3 15 2
Kadlecová Ivana Zajíčková Brigita 5:7 3:6 0:2 30.06.12 1 3 15 2
Panuška Jaroslav Bezděk Jiří 6:4 2:6 0:6 1:2 30.06.12 1 3 10 2
Splitková Laura Javornický Bohuš 0:6 4:6 0:2 29.06.12 1 3 8 2
Zapský Kryštof Starý Martin 4:6 6:3 7:5 2:1 29.06.12 3 1 7 2
Horyna Roman Klepsová Kristynka 4:6 4:6 0:2 29.06.12 1 3 4 2
Houra Lukáš Klepsová Kristynka 4:6 2:6 0:2 29.06.12 1 3 4 2
Kravčišin Zdeněk Hans Václav 6:1 4:6 6:1 2:1 29.06.12 3 1 14 2
Živnůstka Marcel Javornický Tomáš 2:6 2:6 0:2 28.06.12 1 3 8 2
Miko Milan Klepsová Kristynka 7:5 6:7 7:6 2:1 28.06.12 3 1 4 2
Nováková Karolína Doležal Milan 6:1 6:1 2:0 28.06.12 3 1 12 2
Nováková Karolína Pichlík Antonín 5:7 5:7 0:2 28.06.12 1 3 12 2
Fuchs Martin Borovec Petr 4:6 2:6 0:2 28.06.12 1 3 7 2
Šoltés Jan Suk David 4:6 6:2 0:6 1:2 28.06.12 1 3 5 2
Totzauer Roman Hlad Jaroslav 6:3 7:6 2:0 27.06.12 3 1 5 2
Zapský Kryštof Borovec Petr 6:7 3:6 0:2 27.06.12 1 3 7 2
Hepner Petr Janák Miroslav 3:6 5:7 0:2 27.06.12 1 3 1 2
Hlavatý Petr Plomer Michal 3:6 6:2 6:1 2:1 27.06.12 3 1 1 2
Totzauer Roman Suk Aleš 4:6 4:6 0:2 26.06.12 1 3 5 2
Šebek Ladislav Bachorec Radek 4:6 6:2 6:1 2:1 26.06.12 3 1 10 2
Novák Míla Zmrhal Marek 6:1 4:6 6:2 2:1 26.06.12 3 1 3 2
Vacek Luboš Strádal Ladislav 4:6 3:6 0:2 25.06.12 1 3 9 2
Hlaváč Stanislav Horyna Roman 0:6 0:6 0:2 25.06.12 1 3 4 2
Šoltés Jan Hlad Jaroslav 6:4 6:3 2:0 25.06.12 3 1 5 2
Houra Lukáš Horyna Roman 7:6 5:7 6:7 1:2 25.06.12 1 3 4 2
Splitková Laura Živnůstka Marcel 3:6 2:6 0:2 25.06.12 1 3 8 2
Starý Martin Borovec Petr 6:3 3:6 2:6 1:2 25.06.12 1 3 7 2
Miko Milan Horyna Roman 5:7 7:5 6:7 1:2 25.06.12 1 3 4 2
Hotový David Strádal Ladislav 6:3 2:6 7:6 2:1 25.06.12 3 1 9 2
Hepner Petr Zajíček Milan 3:6 7:6 7:6 2:1 25.06.12 3 1 1 2
Machek Jaroslav Doležal Milan 6:1 6:0 2:0 25.06.12 3 1 12 2
Plomer Arnošt Granat Vlada 7:6 6:7 7:6 2:1 25.06.12 3 1 2 2
Žigo Robert Hanzlík Lukáš 6:3 6:2 2:0 25.06.12 3 1 11 2
Granat Vlada Sklenář Sláva 6:1 6:2 2:0 25.06.12 3 1 2 2
Šoltés Jan Suk Aleš 4:6 2:6 0:2 24.06.12 1 3 5 2
Zajíček Milan Janák Miroslav 2:6 2:6 24.06.12 1 3 1 2
Plomer Arnošt Sklenář Sláva 6:1 6:4 2:0 24.06.12 3 1 2 2
Splitková Laura Fian Martin 1:6 2:6 0:2 24.06.12 1 3 8 2
Burian Bohuslav Nováková Karolína 6:3 6:3 2:0 23.06.12 3 1 12 2
Suk Aleš Suk David 6:3 2:6 6:2 2:1 22.06.12 3 1 5 2
Jor Jiří Zapský Adam 6:3 6:3 2:0 22.06.12 3 1 14 2
Zapský Zdeněk Nestlerová Nicole 6:0 6:4 2:0 22.06.12 3 1 13 2
Sklenář Sláva Holub Josef 6:1 6:4 2:0 22.06.12 3 1 2 2
Krausová Andrea Šebek Ladislav 4:6 1:6 0:2 22.06.12 1 3 10 2
Vacek Luboš Hotový David 3:6 0:6 0:2 21.06.12 1 3 9 2
Sklenář Sláva Smolík Jakub 5:7 4:6 0:2 20.06.12 1 3 2 2
Jor Jiří Hans Václav 6:4 6:3 2:0 20.06.12 3 1 14 2
Smolík Jakub Holub Josef 7:5 6:4 2:0 20.06.12 3 1 2 2
Panuška Petr Starý Martin 6:4 6:7 7:6 2:1 20.06.12 3 1 7 2
Strádal Ladislav Oršuliak Jaroslav 6:3 6:3 2:0 20.06.12 3 1 9 2
Javornický Tomáš Javornický Bohuš 6:1 6:3 2:0 20.06.12 3 1 8 2
Panuška Jaroslav Šebek Ladislav 6:4 6:4 2:0 20.06.12 3 1 10 2
Machek Jaroslav Pichlík Antonín 3:6 6:3 6:2 1:2 20.06.12 1 3 12 2
Plomer Arnošt Holub Josef 3:6 7:6 3:6 1:2 19.06.12 1 3 2 2
Novák Míla Procházka Martin 6:3 3:6 6:3 2:1 19.06.12 3 1 3 2
Hlaváč Stanislav Klepsová Kristynka 1:6 2:6 0:2 19.06.12 1 3 4 2
Fian Martin Javornický Bohuš 6:2 6:4 2:0 19.06.12 3 1 8 2
Panuška Jaroslav Bachorec Radek 7:5 4:6 5:7 1:2 18.06.12 1 3 10 2
Zapský Adam Guenther Katrin 3:6 3:6 0:2 18.06.12 1 3 14 2
Hlavatý Petr Zajíček Milan 3:6 7:5 6:7 1:2 18.06.12 1 3 1 2
Kravčišin Zdeněk Jor Jiří 6:1 6:2 2:0 18.06.12 3 1 14 2
Panuška Petr Fuchs Martin 6:2 6:4 2:0 18.06.12 3 1 7 2
Hotový David Oršuliak Jaroslav 0:6 6:7 0:2 17.06.12 1 3 9 2
Vacek Luboš Oršuliak Jaroslav 7:6 3:6 2:6 1:2 17.06.12 1 3 9 2
Suk David Hlad Jaroslav 0:6 6:2 6:1 2:1 17.06.12 3 1 5 2
Burian Vlastislav Šoltés Zbyněk 2:6 2:6 0:2 17.06.12 1 3 6 2
Burian Bohuslav Machek Jaroslav 6:7 3:6 0:2 17.06.12 1 3 12 2
Miko Milan Hlaváč Stanislav 3:6 4:6 0:2 15.06.12 1 3 4 2
Burian Bohuslav Pichlík Antonín 1:6 2:6 0:2 15.06.12 1 3 12 2
Živnůstka Marcel Fian Martin 6:2 3:6 2:6 1:2 15.06.12 1 3 8 2
Krausová Andrea Panuška Jaroslav 0:6 2:6 0:2 14.06.12 1 3 10 2
Bezděk Jiří Bachorec Radek 6:0 1:6 6:2 2:1 14.06.12 3 1 10 2
Zapský Kryštof Fuchs Martin 4:6 4:6 0:2 14.06.12 1 3 7 2
Zmrhal Marek Suchý Josef 2:6 7:5 3:6 1:2 14.06.12 1 3 3 2
Granat Vlada Holub Josef 6:1 3:6 6:0 2:1 13.06.12 3 1 2 2
Krausová Andrea Bachorec Radek 2:6 4:6 0:2 13.06.12 1 3 10 2
Burian Bohuslav Doležal Milan 6:1 6:1 2:0 13.06.12 3 1 12 2
Miko Milan Houra Lukáš 3:6 6:4 5:7 1:2 13.06.12 1 3 4 2
Prchal Jan Hotový David 6:3 1:6 1:6 1:2 12.06.12 1 3 9 2
Totzauer Roman Suk David 7:5 3:6 2:6 1:2 12.06.12 1 3 5 2
Jor Jiří Guenther Katrin 4:6 5:7 0:2 11.06.12 1 3 14 2
Panuška Petr Borovec Petr 4:6 6:4 7:6 2:1 11.06.12 3 1 7 2
Fian Martin Javornický Tomáš 2:6 1:6 0:2 11.06.12 1 3 8 2
Brandtner Michal Žigo Robert 6:1 7:6 2:0 11.06.12 3 1 11 2
Živnůstka Marcel Javornický Bohuš 3:6 2:6 0:2 11.06.12 1 3 8 2
Plomer Michal Janák Miroslav 4:6 6:4 5:7 1:2 10.06.12 1 3 1 2
Plomer Michal Zajíček Milan 0:6 6:7 0:2 10.06.12 1 3 1 2
Fuchs Martin Starý Martin 6:7 6:1 1:6 1:2 10.06.12 1 3 7 2
Novák Míla Suchý Josef 6:2 5:7 6:4 2:1 10.06.12 3 1 3 2
Hans Václav Guenther Katrin 5:7 3:6 0:2 10.06.12 1 3 14 2
Hašek Jiří Šoltés Zbyněk 6:1 6:3 2:0 10.06.12 3 1 6 2
Prchal Jan Oršuliak Jaroslav 6:7 4:6 0:2 10.06.12 1 3 9 2
Plomer Arnošt Smolík Jakub 6:4 4:6 7:6 2:1 09.06.12 3 1 2 2
Zapský Adam Hans Václav 2:6 1:6 0:2 08.06.12 1 3 14 2
Suchý Josef Procházka Martin 3:6 6:3 1:6 1:2 08.06.12 1 3 3 2
Hlavatý Petr Janák Miroslav 6:3 6:3 2:0 07.06.12 3 1 1 2
Zmrhal Marek Procházka Martin 1:6 0:6 0:2 07.06.12 1 3 3 2
Hlaváč Stanislav Houra Lukáš 6:7 4:6 0:2 07.06.12 1 3 4 2
Panuška Petr Zapský Kryštof 7:6 6:3 2:0 06.06.12 3 1 7 2
Granat Vlada Smolík Jakub 6:0 6:3 2:0 06.06.12 3 1 2 2
Kravčišin Zdeněk Zapský Adam 6:1 6:0 2:0 03.06.12 3 1 14 2
Doležal Milan Pichlík Antonín - 1 3 12 2