| Hlavní stránka | Klášterecká Liga | Přidej zápas | Evidence hráčů | Žebříček hráčů | Seznam hráčů | Rezervace |
Sezóna: >2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022
Kolo: č. 1 | č. 2 | č. 3 | č. 4 |
Extra liga
Zadat
výsledek /
přehled
místohráčbody
1Putyera Jan6
2Fischer Vladimír4
3Hrouda Vojtěch3
4Plomer Michal2
5Cikán Jakub1
1. liga
Zadat
výsledek /
přehled
místohráčbody
1Hanzlík Lukáš6
2Hepner Petr3
3Plomer Arnošt3
4Janák Miroslav2
5Škvrna Roman2
2. liga
Zadat
výsledek /
přehled
místohráčbody
1Šoltés Zbyněk4
2Kubrt ml. Václav 3
3Susser Jiří3
4Hlavatý Petr2
5Buriánek Milan 0
3. liga
Zadat
výsledek /
přehled
místohráčbody
1Holub Josef3
2Kulhánek Jaroslav1
3Rejzek Jan 0
4Vacke Tomáš 0
5Hanzlík Honza0
4. liga
Zadat
výsledek /
přehled
místohráčbody
1Divobij Panuch4
2Šoltés Jan3
3Capová Adéla1
4Vrátník Karel0
5Suchý Pepík0
5. liga
Zadat
výsledek /
přehled
místohráčbody
1Bartoš Martin0
2Granat Vlada0
3Hlaváč Jiří0
4Kunsta Tomáš0
5Podaný Petr0
6. liga
Zadat
výsledek /
přehled
místohráčbody
1Brandtner Daniel0
2Duchek Kryštof0
3Vavroušek Jonáš0
4Vavroušek Vít0
5Perout Jan0
7. liga
Zadat
výsledek /
přehled
místohráčbody
1Krčma Martin3
2Čermák Radek 1
3Bartošová Zuzana0
4Krčma Michal0
5Panušková Adriana0
8. liga
Zadat
výsledek /
přehled
místohráčbody
1Liška Stanislav7
2Tůma Martin4
3Valtr Jan3
4Hrouda Petr1
5Predka Aleš1
9. liga
Zadat
výsledek /
přehled
místohráčbody
1Kubrtová Jitka3
2Vackeová Flura3
3Synková Jana2
4Hlaváček Adam0
5Mjalovský Alfréd 0

Přehled zápasů

hráč 1 hráč 2 1. set 2. set 3. set výsledek datum hráč 1 body hráč 2 body liga kolo
Synková Jana Vackeová Flura 1:6 0:6 0:2 13.08.22 1 3 10 4
Liška Stanislav Predka Aleš 6:3 6:4 2:0 13.08.22 3 1 9 4
Hepner Petr Janák Miroslav 6:2 6:4 2:0 13.08.22 3 1 2 4
Cikán Jakub Fischer Vladimír 4:6 6:7 0:2 12.08.22 1 3 1 4
Krčma Martin Čermák Radek 6:7 6:4 7:6 2:1 10.08.22 3 1 8 4
Liška Stanislav Tůma Martin 6:0 5:7 6:7 1:2 09.08.22 1 3 9 4
Holub Josef Kulhánek Jaroslav 6:3 6:2 2:0 09.08.22 3 1 4 4
Hrouda Vojtěch Plomer Michal 6:7 6:2 6:3 2:1 09.08.22 3 1 1 4
Plomer Arnošt Škvrna Roman 5:7 6:1 6:3 2:1 08.08.22 3 1 2 4
Hlavatý Petr Kubrt ml. Václav 4:6 4:6 0:2 07.08.22 1 3 3 4
Putyera Jan Plomer Michal 6:2 6:2 2:0 06.08.22 3 1 1 4
Valtr Jan Tůma Martin 7:5 7:5 2:0 03.08.22 3 1 9 4
Liška Stanislav Hrouda Petr 7:6 6:3 2:0 02.08.22 3 1 9 4
Putyera Jan Fischer Vladimír 6:2 6:1 2:0 02.08.22 3 1 1 4
Kubrtová Jitka Synková Jana 6:0 6:0 2:0 01.01.70 3 1 10 4
Hlavatý Petr Šoltés Zbyněk 4:6 4:6 0:2 01.01.70 1 3 3 4
Divobij Panuch Capová Adéla 5:7 6:3 6:2 2:1 01.01.70 3 1 5 4
Šoltés Jan Divobij Panuch 6:2 6:3 2:0 01.01.70 3 1 5 4
Janák Miroslav Hanzlík Lukáš 4:6 4:6 0:2 01.01.70 1 3 2 4
Škvrna Roman Hanzlík Lukáš 2:6 2:6 0:2 01.01.70 1 3 2 4
Šoltés Zbyněk Susser Jiří 6:7 4:6 0:2 01.01.70 1 3 3 4