Uncategorised

Důležitá informace!

Pronájem kurtů na sezónu 2023 je stanoven 150,- Kč, v Evženii i na stadionu.
Členské příspěvky zůstávají stejné:

Muži 2500,-
Ženy 1500,-
Dorost 1200,-
Děti 600,-
Školička osvobozena
Při platbě do 30.4. 23 k členským příspěvkům dospělý 2x sada míčů zdarma.

Rezervace - zimní období

Vzhledem k ekonomické situaci a růstu cen energií, žádáme veřejnost, aby si rezervovala halu vždy den dopředu! Topení se nastavuje manuálně dle obsazenosti haly, tak aby nikomu nebyla zima. Správce není během zimního období v areálu přítomen celý den, aby mohl kdykoliv změnit nastavení. V době nepřítomnosti veřejnosti v hale, běží topení v základním módu.

Děkujeme za pochopení.

Závěrečná :-)

"Závěrečné" se zúčastnilo 16 hráčů. Hrál se klasický pavouk na jeden set, kdy poražení v 1. kole spadli do pavouka B. Vítězem A pavouka se po dramatickém zápase stal Honza Putyera, který porazil Vojtu Hroudu v tiebreaku 12:10. Finále B sehráli Arnošt Plomer a Pepa Holub. Šťastnějším na konci byl Pepa, který nastoupil následně do superfinále proti Honzovi. Na obou finalistech už byla znát únava z náročného dne, přesto předvedli oba několik krásných výměn. Celkovým vítězem se stal Honza. GRATULUJEME !

Tímto skončila sezóna 2022 a už se těšíme na tu další.

                                                                                   *zleva Arnošt, Vojta, Honza, Pepa.


 

Dne 8.10. proběhne finálové kolo klášterecké ligy. Prvních 16 hráčů bude hrát vyřazovacím způsobem. Zářijové kolo je prodlouženo do 7.10. Zváni jsou všichni účastníci klášterecké ligy, ale i příznivci dobrého jídla a pití.

Turnaj 4hry

Kemp 2022

Ve dnech 18 - 22.7 se konal příměstský tábor Tábor byl plný různých her a soutěží, ve kterých děti využily svou fantazii, pohybové dovednosti. I přes velmi teplé počasí, byla nálada skvělá a děti i vedoucí si tábor užili.

foto zde: fotogalerie